1. 1.
    ben hep 17 yaşındayım..
    kırılma noktasıdır. hayatıma farklı bir yön vermek için başlangıç olarak alacağım yaş.
    2 -1 ... prensipleriolanadam
  2. 2.
    19 en güzel yaşım.
    3 -1 ... paranormal kadin
  3. 3.
    17 olurdu kesinlikle ne malmışım ben dedirtir. evet karı kızdan mahrum kalan bir 3 sene bana çok koyuyor. evet üniversite sınavına tekrar hazırlanıyorum. üniversite 2. sınıfa geçtim evet.
    1 ... perrypotter
  4. 4.
    17 olurdu kesinlikle ne malmışım ben dedirtir. evet karı kızdan mahrum kalan bir 3 sene bana çok koyuyor. evet üniversite sınavına tekrar hazırlanıyorum. üniversite 2. sınıfa geçtim evet.
    1 ... perrypotter
  5. 5.
    Yarım saattir düşünüyorum hangi yaşıma geri dönersem mutlu olurum, hangi yaşımda mutluydum, hangi yaşıma gidersem hayatımı değiştirmek için bir fırsatım olur diye.

Bir tane dahi bulamadım.
    23 yasimdayim.

0-5 yaş aralığım bile kötü geldi gözüme onu bile istemedim öyle sikik bir durum.

Yoktur efendim
    4 ... hala avcumda olmali yildizlar
  6. 6.
    14/15.

Lise yillarima. Cok guzeldi. Kafa bir karış havada. Hic kimse umrunda degil.
    Hayatin çilesi ve zorluklarindan bihaber...Tam deli cesareti oldugu dönemler.
    13 -2 ... sari civciv
  7. 7.
    19. Çok net.
    ... subjektifadam
  8. 8.
    Anne karnında geçirdiğim günlere geri dönmek isterdim fakat geçen 9 ay 10 günün ardından tüm bu yaşananları iki kez yaşayacak olma korkusuyla vazgeçiyorum.
    7 ... feslemegen
  9. 9.
    ortaokul yılları 10 - 14 yaşları
    acayip güzeldi
    o yıllara dönsem bidünya arkadaşım olurdu.
    ... halkaliseker
  10. 10.
    5 beş five fünf.
    -1 ... antimilitanist