bugün

sabah sabah gelen tespitimi sözlüğün asansörüne usulca bırakayım dedim efendim,

her düğünde vardır bunlardan, yada okul iş vb organizasyonlarında. sürekli dünyanın en önemli işini yapıyor havalarında bir oraya bir buraya koşuştururlar, suratlarında ameliyata organ yetiştiriyor gibi bir ifadeyle, 'kına geldi mi' , 'off burcu nerde yaa' , 'ya mumlar arabada kalmıış' gibi sikimsonik sorunlar yaratır ve çözerler. kınaya daha 2 saat var amına koyim bi sakin ol...

götünde de bir karış etek, en gösterişli saç bunda, makyaj desen o biçim, verebileceği tüm dekolteleri vermiş olmanın haklı gururuyla ortada böyle kafası kesik tavuk gibi dolanmasının asıl amacı organizasyonu önemsediğinden değil, dikkat çekeyim de bir iki erkek bana yazsın güdüsünü tatmin etmektir. çünkü normal zamanda gereksiz konuşkanlıklarıyla kafa siker, çernobili bile solda sıfır bırakacak felaketteki çirkinlikleriyle erkekleri ters kutuplu mıknatıslar gibi iterler. kimse yazmaz bunlara.

etrafında böyle birine denk gelmediysen bahsedilen kişi sensin, evet evet sen, seni götten bacaklı süper mario seni...
(bkz: donuz butonu)
(bkz: baldız)
Bizim oralarda bir söz vardır.
(bkz: taş yerinde ağırdır)
Diye.
günün kurtarıcısı olma yoluna baş koymuş gibi davranan kızdır. halbuki bıraksa o kadar fazla sorun da çıkmaz ya da göze batmaz.

yalnız hakkaten var bunlar ve bu nasıl güzel bir tespittir , sabah sabah negzel güldürmüştür ehuheehuhe.
(bkz: cicekli siirler bayım)