bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    insanlarda sıklıkla gözlenir. diğer adı laubaliliktir. çok tepkili olduğum insan davranışlarındandır.
    ... hurmetlerimle
  2. 2.
    Nefret ederim. Ciddi bir şekilde uyarırım.
    ... azmhyr
  3. 3.
    Şu ana kadar gereksiz samimiyetin hiçbir yararını görmedim.Kimseye hakettiğinden fazlasını vermeyin yoksa zararlı çıkarsınız.
    1 ... rhinestoneeyes
  4. 4.
    Universite birinci ve ikinci sınıflarda fark edilen samimiyet türü.
    1 ... just millionaire
  5. 5.
    şunu iyi bilin ki; gösteriş budalası insanlardan, gösterişli laflardan, gösterişin kendisinden, hiç hoşlanmam, bu bir. Kibirden, kendini beğenmişlikten, bütün bu dağları ben yarattım havalarından, süslü kişiliklerden nefret ederim, bu iki. Yalakalardan, yalakalıktan, yalakaca edilmiş laflardan ve davranışlardan da nefret ederim bu üç. Dördüncüsü, gerçeği, içtenliği, samimiyeti çok severim. Ve Dostoyevski’nin dediği gibi: gerçeğin, her şeyin üstünde, zavallı egolarımızın bile üstünde tutulmasını isterim..
    Yeraltı
    ... geyiklibaba
  6. 6.
    En nefret ettiğim şeydir.

Üniversite ilk sene.
    Kızlarla oturduk yemek yiyoruz.
    Nasıl açım. -Açken beynimi kullanamıyorum.-
    Adamın biri sen gel yanımıza otur.
    Biraz da yakışıklı ibne.
    Neyse ben yemek yiyorum.
    Çocuk bir şeyler anlatıyor.
    Kızlar kikirdiyor.
    Ben hala yemek yiyorum.

Çocuk bana: "niye konuşmuyorsun tatlım? Utanıyor musun?" Dedi.

Yemek dolu ağzımı açtım. Sonra gitti.
    5 -1 ... neliolsun
  7. 7.
    Ortam birşeyleri olmak isteyen kişilerin başvurduğu korkunç hareketler topluluğu.

Tanımı bile korkunç. Kendileri daha da korkunç.
    ... davincisdaughter
  8. 8.
    Bizim memlekette bolca bulunandır. insanlar gereksiz ve çok samimi. Onun gibi olmadığın içinde seni suçlarlar.
    1 ... yazar ne yazar
  9. 9.
    insanı iğreti eder,insanı çıldırtır.
    az önce başıma geldi neredeyse dövecektim adamı ,sen kimsin la ben seni şurdan tanıyorum diyip elini omzuma atıyorsun ! çek elini başlatma ben seni tanıyorum muhabbetine dedim ,sen ne kadar kabasın diyor çomar.
    adını hatırlamıyorum lan ben senin bu samimiyetin ne .
    ay ne kadan sinirlendim keşke kafa göz dalsaydım.
    1 ... gulsenkimki