bugün

Vasfı olmadığı halde gündemden düşmeyen yahut vasfı olmadığı halde ülkenin milyon dolarlarını emikleyen tüketen insandır.
galiba benim ya...
karsidakini dinlemeyen insandir.
benimdir , kimseye bir faydam yok , zararım bile dokunmuyor kimseye , fazlalığım amk lüzumsuz o2 çekiyorum co2 salıyorum

savaş çıksa da kaynasam arada
yoktur. gereksiz dedikleriniz bile size bir şeyler katar.
insan müsveddesi. arkadaş ortamlarında çokça bulunan insan tipi.
umut sarikaya karikatürlerinin vazgeçilmezi olan karakter.
kime ve neye göre gereksiz diye sorulması elzemdir. Hitler de insanları gaz odalarına doldurtup
öldürtürken dünyayı gereksiz; niteliksiz
kalabalıklardan kurtarmaya çalışıyor olsa gerekti!
Daha önceden gereksiz olduklarına inanılmış, yalnız bırakılmış muhtemelen kıskanç, herşeyi ben bilirim diyen bu yüzden de her sorusunu kendi cevaplayan, bir yerlere gelememiş kendi söyleyip kendi dinleyen kişilerdir.
yoktur.
not: bir insanı sevmemek, onun bu hayatta gereksiz olduğu anlamına gelmez.
trolller. baş ağrısı yapıyorlar ve bir artıları yok. hiç bir fayda sağlamıyorlar topluma. kendi menfaatleri ve anormal fantezilerine çalışıyorlar. gerek yok bu tür insanlara.
bir insanın gereksiz olduğunu idda eden kişi kendi gerekliliğini kanıtlamalı. kanıtlıyamıyorsa kendisi gereksizdir.
kılıçdaroğlu.
zamanınızı ve eğlencenizi çalan insan modelidir.
tayyip erdoğan.
yılın fotoğrafı seçilmiş fotoğrafın altına, "acaba hangi yılın fotoğrafı yazan" insandır.
(bkz: yine o adam)
boş konuşan söylediği dünyaya gürültü olarak yansıyan insan çeşidi.
doğuştan yüklü
veya kendisi gibi gereksiz ana-babasını taklit eden
kafası ahlaksız dürtülerle dolu
cahil, saldırgan, zeka yoksunu, zarar vermekten başka hiçbir işe yaramayan asalak: parazit.
(bkz: cem özer)
sanırım kafasındaki bir ton soruya cevap bulmakta güçlük çeken insanın kendini gördüğü konum..hepimiz bir dönem böyle hissetmişizdir..ne kadar inkar edersek edelim, kendimizi kandırmanın lüzmu yok..eğer ki hala inat ediyorsan ben hissetmedim diye yanlış yoldasın..sen de bir insansın ve herkes gibi bunalımlı zamanların oldu.. bu yüzden itiraf et kendine, çevrene, dünyaya..herkes bir dönem kendi gözüne gereksiz görünmüştür.
boş konuşan insandır.
yeryüzünde oksijeni gereksiz yere tüketen insandır.*
aslında ağır bi laftır.. bütün insanların amacı şu dünyaya bişeyler katmak bi işe yaramak değilmidir.
seri eksi oy veren ibne de bu kategoriye dahildir.