bugün

bugün film izlerken aklıma gelen özlü söz. bilmiyorum belki kimseye bir şey anlatmıyor veya çok basit bir söz olabilir sizin için ama benim için çok derinliği olan bir cümle bu tamamen kendimi ve yaşadıklarımı ilgilendiren hayatımın gidişatın da çevremdekiler le olan ilişkilerim den kısacısı benim hayatım da ki bir çok olayın başlangıcı veya bitişi bu ilgi ve ilgisizlik kelimeleri ve bana verdiği anlamlar. bu cümleyi evrensel olarak tüm insanların ortak bir payda da olmasına yorumlarsak kendi yorumlarımla tabi herkesin yorumu farklı olabilir benim yorumum; bir sevgili, anne, abla yada bir dost, arkadaş bizimle alakası olan herkes ve biz karşımızda ki kişiden bir şekil de ilgi görmek isteriz ne biliyim bir konu hakkında konuşurken dinlenmeyi, giydiğimizin ayakkabının beğenilmesini veya saç modelimiz olabilir yani olumlu kelimeler duymayı bekleriz bunları beklerken aynı şekilde onlara da karşılığını göstermeliyiz lakin herşeyi ölçülü, abartılı olmadan ve sırf söylemek için değil içimiz den geldiği için yapmalıyız kendimiz olmadığımız, hissetmediğimiz sadece laf olsun diye konuştuğumuz şeyler ulaşılmaz bir ilgisizlik katıyor kendimize benim görüşüm bu en azından.
güncel Önemli Başlıklar