bugün

(bkz: balık burcu)

sikeyim bu huyu ya.
Sevinince bile ağlatır bu aşırı duygusallık hali. Duygular zirvede.
Yaşasın o zaman kaskatılık.

insan kendisine üzülmekten vazgeçtiği an özgürleşir.
Ama gelin görün ki kendine üzülmemek/acımamak imkansıza yakındır.
Erkekseniz ezerler, karıysanız sikerler velhasıl iyi bir şey değildir.
Şu sıralar yaşıyorum. Saçma salak şeylere gözlerim falan doluyor. Zaten insanlar da hiç yardımcı olmuyor..
özel dönemimde de değilim ama son zamanlarda maruz kaldığım haberlerden midir nedir, ota boka göz yaşı döküyorum. böyle bi duygusallık, bir ağlak ağlak haller, bi acıların kadını modu. allah belanızı versin be. poff.
Gereksizi yoktur. Gerekli ki ruh taleb ediyor.
Evlerden ırak yemin ederim öyle insanla ömür geçmez. Ota boka üzülen kırılan, her şeyi abartan. Ay düşüncesi bile buhrankçlara sürükledi beni vallahi çekilir dert değil.
bizim millette çok var bundan.

belki sosyal platformlarda karı-kız ya da erkek kovalamak, kısacası çiftleşmek için biraz abartıya kaçılıyor olabilir ama onun dışında da var.

yaşadığı şehri, sokağı, ülkeyi aşırı sahiplenmek olsun, olur olmaz şeylere abartılı duyarlar kasmak olsun, hayvanseverlik ya da aklınıza gelebilecek her konuda aşırı uçlarda yaşıyor herkes.

ilginç.
aslında gereksiz duygusallık yoktur.
Ciddi veya duygusal bir insan olma durumu vardır. Duygusal bir insan olduğunuzda yerli yersiz duygu değişimleri yaşamanız normaldir.
bazen içinde bulunduğum ve aradan birkaç saat geçtikten sonra dönüp yaptiklarimi sorgulatan hede falan filan.