bugün

sabahları aç karnına türk kahvesi-sigara
gün içinde bol soğuk su
bol limon dilimli sade soda
bol yeşillik özellikle maydonoz
abur cubura veda
vb. yöntemler
keskin bir bıçak alıp diş etlerinizi içten ince sıyrıklarla kesin. en az 10 gün doğru düzgün yemek yiyemezsiniz.
Yağ yakım merkezi.
Döner gibi döndüre döndüre kendinizi keserseniz olabilecek bişey.
Fazla kilodan yemeyerek değil ancak ve ancak spor yaparak kurtulanabilir. Bu yanılgı yüzünden 5 kilo verip 7 kilo alıyoruz.
Bir haftalık şok diyetler var onlar işe yarıyor çok hızlı veriyorsunuz kiloları ancak kalıcı olmuyor ve iki katı kadar geri alınabiliyor. Bu nedenle bir diyetisyene gidip her şeyi yiyerek sağlıklı kilo vermeyi deneyin.
sabah ac karnına 5 km yürüyüş gelince hemen düş gunde iki buçuk litre su ve yoğurt akşam besteni spnra bisey yeme mek.
aslında bu bir diyet değil. beslenmemi şöyle şekillendirdim:
-ekmek,şeker,kola,çikolata vb. şekerli şeyleri çıkarttım hayatımdan markete girmedin 1 ay.
-günde 2.5 lt su içmeye özen gösterdim.
-protein ağırlıklı beslendim:makarna pilav vb. karbonhidratı kestim.
-yağ tüketmekten kaçındım.
-kahvaltıda 1 fincan öğlen 1 fimcan ve spordan önce 1 fincan kahve içtim.
(kahve açlığıda bastırır.)
-tuz tüketimini kestim.
-akşam7 den sonra bir şey yememeye özen gösterdim.
-her ikindi 1 fincan yeşil çay içtim: bimdede var: metabolizmayı hızlandırır.

spor yapıyorsanız biraz yatırımınızı proteinli gıdalra yatırmanızı tavsye ederim. tavuktan uzak duralım malum hormonlu hepsi.kırmızı et,mantar ve baklagilden zengin protein alabilirsiiz ve spordan sonra paket sütlerden 2 tane çakarsanız protein ihtiyacınızı karşılamış olursunuz.

bunu 1 ay sürdür ve sonuçları gör.

Sorular için dm.
Ekmeği kesip, bol bol su içmek ve meyve yemek.
Bir de zeytin çekirdeği duymuştum. Midede sindirimi zor olduğundan her sabah bir tane yenildiği takdirde tok tutuyor imiş.
kimse de yazmamış hayret, sıçmaktır. evet.
Gunduzleri yagsiz salata. Aksamlari yogurt.
Belinize streç film sarın uzun kollu bir şey giyip terleyene iyice terleyene kadar yürüyün ter atın.
Ishal olun. Ciddiyim bak! 3 gundur gotumle işiyorum resmen. Deneyin faydasini goreceksiniz.
Vücutta su tutan gıdaları bırakıp abartı biçimde efor sarfederek vücuttan su atmak. Bu yöntemle 2 günde bile 5 kilo verilebilir. Kalıcı değildir. Sağlıklı değildir. Mümkünse denemeyin.
3 kat giyinip üstünede kapşonluyla koşmak, cırcır ilacından 2 tane atıp sabahlara kadar sıçmak
Bol bol hoşaf için( misal kayısı hoşafı mükemmel).
Diyetten uzak durmak
Sporu yaşam felsefesi haline getirmek
Kötü yağlardan (trans) uzak durmak
Sağlıklı yağ tüketmek
Kötü karbonhidrattan uzak durmak temizi varken
Ve üç zehir den (şeker-tuz-un) uzak durmak ...
Saçma salak uzun kardiyo Antremanları yapmak yerine ağırlık kaldırmak.

Bunları yapmadan da kilo verirsin ama tabikide yağ değil, o caanım kasları 3 günde de kaybedersin . Daha sonra 2 günde 7 kilo alır geri dönersin döngüye.
spor geçmişi olmayanlar low carb diet yaparak rahat ulaşabilirler. kilit nokta junk food olayına girmemek ve günde 3 litreden az su içmemektir.
Yüzmek, valla da yüzmek.
güncel Önemli Başlıklar