bugün

sözlük moderatörü arkadaşlarımızın bir an önce uygulamaya koyması gereken kampanyadır. zira sol kısıma bakıldığı vakit, her 10 başlıktan 7 sinin gereksiz ve sırf güldürü unsuru oluştursun diye yazılmış olduğu görülüp, okuyanlara hiçbir fayda sağlamadığı açıkça görülmektedir. bu tarz başlıkların çokluğu hem okuyucuları hem de yazarları sözlükten soğutmaktadır. yazarların bu konuda daha hassas olmaları gerekmekte ve değerli moderatörlerin bu tür başlıklara karşı biraz daha seçici tutum takınmaları gerekmektedir.
beyhude bir kampanya olacaktır zira sözlüğün demir başı saçma başlıklar ve saçma entrylerdir. saçma başlık olmadan saçma entry girilemez. iğrenç başlıklar. yanlış yazılmış başlıklar. hakaret içeren başlıklar gırla gitmektedir. yani gereksiz başlıklara gelene kadar tayvan ordan gel bangladeş ver elini new jersey nets..

başlıkta ünlem kullanılmadığı için belki de ben yanlış anladım sözlüğün kuralını.

saçma başlıkları silme ! kampanyası.
uludagsozluk gibi sanal bir sözlükten fayda ummak saçmalığı kadar saçma bir kampanyadır.
(bkz: başlıkları eksilemek)