bugün

aziz yıldırım ın son silivri beyanatı.
böyle bir cümleyi ancak fenerbahçe spor klubünü kendi malı sanan biri kurabilirdi, kurdu.
istifa ediyorum numarası artık tutmadığı için yeni geliştirilmiş bir strateji.
edit: yersen.
fenerbahçe spor kulübünü kendi malı olarak sanan biri kurmaz bu cümleyi. başkandır, olağanüstü genel kurulu toplar oylamaya açar eğer kabul edilirse ligden çekilir takım.
(bkz: başkanlık sistemlerinden bihaber sözlük yazarı)
aziz yıldırım ın kurduğu cümle.
adam genel kurula götürürüm demiyor, çekiliriz diyor. tabiki götürecek genel kurula. genel kurul ne kaç kere karşı çıkmış aziz yıldırım a.
bu ülkede yaşamasak, fenerbahçe nin nasıl yönetildiğini bilmesek yiyecez.
tayyip erdoğan gibi tek adamdır aziz yıldırım.
ne derse o olur.
siktiriniz gidiniz beyefendi şeklinde bir yanıtı olan tehdittir.
çekilin çünkü artık hiç çekilmiyorsunuz şeklinde de bir yanıtı olan tehdittir.
Fenerbahçelileri bile sıkan cümle. Ne bok yiyecekseniz yiyinde biz de rahat edelim artık.. Yeter . Her sorunda aynı teraneyi dinlemekten bıktık.

Aziz yıldırım'a sesleniyorum. Tadında bırak. Git çocuğunla tatil fln yap. Hayatını yaşa. Fenerbahçe'me daha çok zarar verme artık. Kalbin dayanmayacak yoksa.
işe tekrar uefa el atınca göt korkusundan sarf edilen cümle.

adamlar bildiğin "ben zaten inecektim ehe" diyor.
geçenler de elazığspor yönetiminin de söylediği sözlerden biri...
aziz yıldırım'ın yaratıcılıktan yoksun bir tiyatrocu olduğunu gösteren beyanat.

baktı ki galatasaray'la baş edemiyor; önce 100 kere istifa etti ve geri geldi. işler hala düzelmeyince bu sefer şikeye sarıldı; onu da eline yüzüne bulaştırdı.

şimdi sazanlarını böyle uyutmaya çalışıyor.

o da işe yaramazsa iki senede bir boğaz köprüsü'nün korkuluklarından toplarız artık kendisini.
yenilmeyecek boka kaşık sallanmasıdır. siktirin gidin lan. şike yaptın, mahkeme onayladı. o zamanki kanuna göre ligden düşmen gerekirdi. kanunu 1 gecede değiştirdiler. şimdi bik bik ötüp duruyorsun. siktir git aziz yıldırım. siktirsin gitsin bu memleketten hırsızın her türlüsü. para cukkalayanlar, başkalarının emeğini çalanlar, sebepsiz zenginleşenler.

neymiş, başbakan çalmış ama çalışıyormuş, neymiş aziz kendi ifadesiyle "şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım"
neymiş, hiç değilse başbakanın alnı secde görüyormuş, neymiş aziz yıldırım cumhuriyete ve atatürk'e bağlıymış.

la bi siktirin gidin. gidin la gidin gidin gidin gidin artık.

neci olursa olsun, yerinize bir "adam" gelsin la. zor mu bu kadar ak.
Daha başlığa tıklamadan bunu kesinlikle aziz yıldırım söylemiştir denilecek söz.
bir aziz yıldırım beyanatı.

çekil de kurtulalım lan. bir fenerbahçeli olarak söylüyorum, başımız eğmemizin sebebisin sen. nasıl tayyip var diye türkiye'nin imajı çizildiyse sen de bizi bitirdin. aziz yıldırım, emre belözoğlu, caner erkin. hepiniz bi gidin de arkadaş ortamında laf geldiğinde yüzümüz kızarmasın. bi de ağzında ali ismail. yazık lan bırakın çocuğun peşini. o çok desteklediğiniz adam yüzünden olanlar oldu çocuğa. hala daha bilmem ne. çok sinirlendim amk.
Klasik aziz Yıldırım söylemidir. her yıl belli periyotlarda böyle tehditler savurur. aldırış edilmemesi , önemsenmemesi gereken bir konudur.
(bkz: çekilemedi)

3 temmuzda febenin tehdit cümlesiydi.

tehditten blöften öteye geçmedi çekilemediler.

galatasaray'ın bugünkü onurlu duruşlarına çamur atma derdindeler.
fenerin de galatasarayın da yıllardır söylediği yalandır. totonuz varsa çekilin amk tutan mı var.
aziz yıldırım ve yıldırım demirörenin defalarca söylediği ama yapamadığı iştir.

galatasaraydan kimse bir kere bile söylememiştir. son açıklamada da bu konuyu görüşücez dedi başkan, eğer galatasaray çekilicez derse çekilir kimseyle karşılaştırmayın.
arsız beyanı...

karşıyaka ile galatasaray arasında oynanan son 9 maçın 6'sını hakemler karşıyaka'dan alıp galatasaray'a verdiler.

karşıyaka basketbol takımı gezegeni terketsin o zaman.

galatasaray batmış durumda. yeni transferleri hep şubatta gruptan çıkmış oluruz inşallah diye borçla yapacaklar (borç derken en tehlikelisi direkt futbolcu ve menejerlere borçlanacaklar çevrilebilir banka borcu değil yani) basketbol içinse bütçe yok. türkiye ligi olsa sadece has evlatları basketbol federasyonu başkanı onları bir yerlere taşır da euroleuge'de döndere döndere sikerler. o da kabul edilebilirlerse. işin rezili çıkmadan ortaya bir kıtır attılar. tam seçim öncesi hükümet cebimize 3-5 koyar ordan yürürüz derdindeler.

vizyon sahibi başkandan çilekleri izlediniz...

bu arada galatasaray 2-3 seneye kepenk kapatacak hale gelmek üzere. riva'yı da yalayıp yuttuktan sonra ünal ve çetesi arazi olacak. yarım milyar doları da "başgan çülök getürdü, vizyonlu ünal boşgon" diye zırvalayan lümpenler öder artık...
arsız utanmaz haysiyetsiz şikeci kirli bir kulübün yöneticileri tarafından dile getirilen sözdü.

çekilemediler. blöften öteye gitmedi.
(bkz: gevekivse ligden çekiliviz)
(Çekilemedi)

Yalanları kars'a yol olmuş zatın söylemi. Cesaret lazım tabi.