1. 1.
    Bir sorunsal. Evin kraliçesi yapılmaz herhalde, o kadından çocuk yapmak da pek mantıklı gelmiyor. Zira doğacak çocukların şerefi de önemli.
    11 -18 ... durust ve acik sozlu yazar
  2. 2.
    dayak atıp babasına iade şeklinde bir muamele edilir diye cevaplanacak soru. dayak at sonra iade et.
    7 -5 ... bakkal hasan
  3. 3.
    başlık biraz aşağılayıcı olmuş ama benim de aklıma takılan soru.

yıllar önce amca oğlundan duymuştum zar mar olayını o da bir filmde gördüğünü ve bizim adetlerde de var olduğunu kadınların kapıda kanlı bez/mendil falan beklediğini söyledi.

öncelikle çok iğrenç bir durum , size ne aminium diyesi geliyor insanın ama sonra da düşünüyorum evlendim kapıda bekliyorlar bi bakmışsın kan man yok , ne yapacaz yani o kadar düğün dernek halaydan sonra kızı babasının evine mi göndereceğiz ? Ne kadar da iğrenç bir durum.

Tabi böyle bir şeyle karşılaşmamak için eğer önem veriyorsanız düğünden önce konuşun aminium.
    4 -4 ... gindor
  4. 4.
    olan oldu diyip keyfine bakmalı. Keyif bitince ise ambalajına sarılıp babasına teslim edilmelidir.
    4 -3 ... scaglard
  5. 5.
    Onu sert bir dille uyarın.
    -3 ... frekans
  6. 6.
    Patlama riski kalmadığından ateşle yaklaşılabilir. Benzin falan.
    2 ... doublecift
  7. 7.
    sizin ben zihniyetinizi öpeyim. ne rezil insanlarsiniz.
    5 -7 ... delininsesi
  8. 8.
    sen o kadını hiç tanımamışsın demektirki. kesin gözüyle bakıyorum görücü usulüdür. kadın uslu duracak namusunu koruyacak eline erkek eli değmemiş olacak, sen de oğlunu oraya buraya gönderecenki tecrübe kazansın. sonrada küfrettimi etti derler.
    2 -4 ... monroe
  9. 9.
    kollarından karyolaya bağlayıp, gözlerini bir tülbent ile kapatmalı.
    tek ayağınıda karyolanın başına bağlayıp, yavaş yavaş soymalı, ipek bir mendilin hafif dokunuşları ile tüm vücudu dolaşılmalı.
    bir kaç tüp krem şanti ile tadlandırılmalı.
    bundan iyi muamele grinin elli tonunda olur.
    daha ayrıntılar varda hard girmedim.
    1 -2 ... mukukulu
  10. 10.
    Dürüst olmaması daha büyük sorundur.
    1 ... ne fark eder ki