bugün

dayak atıp babasına iade şeklinde bir muamele edilir diye cevaplanacak soru. dayak at sonra iade et.
başlık biraz aşağılayıcı olmuş ama benim de aklıma takılan soru.

yıllar önce amca oğlundan duymuştum zar mar olayını o da bir filmde gördüğünü ve bizim adetlerde de var olduğunu kadınların kapıda kanlı bez/mendil falan beklediğini söyledi.

öncelikle çok iğrenç bir durum , size ne aminium diyesi geliyor insanın ama sonra da düşünüyorum evlendim kapıda bekliyorlar bi bakmışsın kan man yok , ne yapacaz yani o kadar düğün dernek halaydan sonra kızı babasının evine mi göndereceğiz ? Ne kadar da iğrenç bir durum.

Tabi böyle bir şeyle karşılaşmamak için eğer önem veriyorsanız düğünden önce konuşun aminium.
olan oldu diyip keyfine bakmalı. Keyif bitince ise ambalajına sarılıp babasına teslim edilmelidir.
Onu sert bir dille uyarın.
Patlama riski kalmadığından ateşle yaklaşılabilir. Benzin falan.
sen o kadını hiç tanımamışsın demektirki. kesin gözüyle bakıyorum görücü usulüdür. kadın uslu duracak namusunu koruyacak eline erkek eli değmemiş olacak, sen de oğlunu oraya buraya gönderecenki tecrübe kazansın. sonrada küfrettimi etti derler.
kollarından karyolaya bağlayıp, gözlerini bir tülbent ile kapatmalı.
tek ayağınıda karyolanın başına bağlayıp, yavaş yavaş soymalı, ipek bir mendilin hafif dokunuşları ile tüm vücudu dolaşılmalı.
bir kaç tüp krem şanti ile tadlandırılmalı.
bundan iyi muamele grinin elli tonunda olur.
daha ayrıntılar varda hard girmedim.
Dürüst olmaması daha büyük sorundur.
Bu zamana kadar pipi yerine beynini çalıştırsaydın bi sürü masraf yapıp ''patlak'' bi kızla uğraşmazdın.sana müstehaktır.kız da boşanırken itibarımı iki paralık etti diyerek yüklü bi tazminat koparırsa kallavi bi kazık sokulmuş olur.
Etraftan, tanıdık Çevreden ayrı ayrı iki kişinin yaşadığı olaydır. Birebir bizzat madurların ifade etmesinden öğrenilmiştir. Sonuç boşandılar sessiz sedasız. Çünkü baştan irade beyanı hiç olmamış. Tabi karşı tarafı da düşünerek dillendirilmemiş susmuşlar sadece aileler biliyormuş. Bu sefer ne oluyor, kadın kısa bir evlilik yapmış, geçinememiş boşanmış çocuksuz bekar oluyor. Canına minnet yani karşı tarafın. Hani baştan söylense ister kabul eder ister etmezsin. Bu kişinin kendinin bileceği bir iştir. Fakat ortada gizli kapaklı işler varsa karşılıklı Güven yoksa, bu olmadan yuva kurulamaz. Bu tıpkı ağır hasarlı aracı bir güzel makyajlayıp okutmak gibi. Teşbihte hata olmaz. Dürüst olanların işi rast gider. Yalancının mumu yatsıya kadar.
güncel Önemli Başlıklar