bugün

kış uykusundan uyanmış ayıdır... yadırgamamak lazım...

edit lan edit: başlıkla başbaşa kalmışım. ohşşş
muhtemelen yalan haberdir , yalan da olsa sadece şu sözcük öbeği ile öldüren haberdir "yılların birikimiyle saldırmış taze gelin"
günümüz erkekleri için bir bahane olabilir.

+a$kım, senden önce bir kaç ki$i daha olmu$tu hayatımda.
-ama hani ben ilktim kamil?
+ama ilk' lerin sonu çok kötü oluyor feraye.
fazla kasmış ayıdır.
abazan çobandır...
(bkz: freni patlamış kamyon)
bu haberden musanın bir eşek sahibi olmadığını anlıyoruz.
(bkz: sarılmandan belli kırcan mı belimi)
temel'i küçümseyenlere bir ders olsun bu! tamam salak malak ama en azından fadime'ye zararı dokunmuyordu.yazık!..
er kişinin yasam tarzına göre cok da anormal olmayan durumdur.sanki bu er kişiyi eleştirenler 40 sene koyunla kuzuyla muhattap olup dişi sinek bile görmemiş olsalardı farklı olcaktı. laf işte...
- kesinlikle * yanlış pozisyon ve yanlış partner seçiminden kaynaklanan olaydır.
ülkemizde gayet doğal karşılanması gereken hadisedir zira bastırılmış duygular sevişmenin yasallaşmasıyla beraber saklandığı yerden çıkar ve partner ne olduğunu anlamadan soluğu hastanede alır.
abazan * *
dağlarda mandalarla yaşadıklarını körpe karısının üstünde denemeye çalışan çobanın yaptığıdır bu. çobanın tecrübesinin yeni gelindeki yansımasıdır bu...

bizde yargılamk yok, ekosistem içinde her şey dogal.*
şok gazetesinin klasik asparagas haberlerinden biri daha. bir keresinde bir haberinde kullandığı gelinini döven şirret kaynana resmi mısır'ın ünlü bir ailesine mensup bir kişiye ait çıkmıştı da bir sürü olay olmuştu.
haberi aktaran kişinin bir an bu ikili ile beraber yatak odasında olduğunu düşünmeme sebep olan çakma haber.adama baksana birinci ağızdan anlatıyor, len yoksa aktaran bu ayı mı?
(bkz: gerdekte damadın s kini kıran gelin)

ayrıca şahin k filmlerinin bir diyaloğunu hatırlatan durumdur..

(bkz: yavaş mına koduğum ikimi mi kıracan)
yalan haber yapan gazetecileri sarmalayıp sevmesini diledigim çobanın eylemidir.
panda ayısıdır o panda.
panda: donduma vamı donduma?
gelin: hmmm dondurma süreceksin demek vücuduma çapkın ayım benim.
panda: hayıv yiyeceğim manyak kavı.
gelin: git kendin al o zaman dondurmanı.
panda: bana donduma getivmezsin ha, belini kıviyim de göv adi kavı.
(bkz: abandı damat)
(bkz: yılların birikimiyle saldırdım)
şok'un gazete olmaktan ne kadar uzak oldugunu anlatan haber.
hayatındaki tek farklılığı cömertçe harcayandır.
yalan olduğu kesin haber,çünkü üç gün önce haydar dümen in köşesinde elemanın biri eşimin belini kırdım diye yazı yazmıştı,bu haber o yazının aynısı.
(bkz: geri kalmışlık ve cinsellik ilişkisi)

başlığında fazlasıyla incelenmiştir..