bugün

düğünde o kadar göbek atıcaz derman kalmaz. sadece sarılıp uyusak olmaz mı acaba .
Önce seviş.
kaynana eşiklikte bekliyorsa şart !..
eğer sevişmezsen o geceye gerdek gecesi denmez. evlilik sonrası ilk seviştiğin geceye gerdek gecesi diyoruz diye biliyorum.
(bkz: bunu zevcene sorsana delikanlı)
Kaç bin TL gitti o düğünlere masraflara o yataktan çıkamazsın o kadar.
belki 30 sene o an için bekleyen insanlar var dostum *
Nikahı bastıktan sonra karının aşireti gelse engel olamaz o karıyı domaltır çatır çatır basarım.
her şey olması gerektiği gibi oluyor merak etmeyin. ve çatır çatır kütür kütür basmak falan değil. o sizin sevdiğiniz her şeyiniz. öyle travesti siker gibi olmuyor o işler.

onunda insan olduğunu unutmadan insanca davranılmalı, hayvanca hayvani değil.
Biz birdir bir oynadık.
düğün öncesi birlikte yıllarca yaşayıp zaten hevesini aldıysan gerek yok.
yorgunuz acelesi yok dedik. o iş öyle olmuyor dediler.
bence değilsiniz. ulan düğün günüydü zaten nasıl yorulmuşuz nasıl yorulmuşuz anlatamam. 1 gün önce de kına vardı. ebemiz sikildi. kolumu kaldıracak halim yoktu. eve girdik adet yerini bulsun diye yalandan seviştik geçtik yattık.
yalandan seviştik derken birleşme oldu mu yoksa sürtünme filan mı ?
Kılın namazı, geçin yatağa, durum orada netleşir herhalde.
Kadın bakire olsun olmasın öyle bir zorunluluk yok. Sevişmek için evlenmediyseniz tabii
hiçbir şartta olmayan zorunluluktur.

true kardeşim para var huzur yok sana özet ile "emineyi buldun kıllısını arama" yani sevişecek birisini buldun da sevişmek istememen mi kaldı demiş. bence yani..
değilsiniz, isterseniz bir gece önceden sevişebilirsiniz. veya bir gece sonra fark etmez. yani siz bilirsiniz bu işe biz karışamayız.

bu nasıl soru la ?
Biz sevişmedik.3de geldik eve. 5de kalkıp sabah 8 uçağı ile Kıbrıs'a balayına gidecektik. Uyuduk sadece.

Edit: zaten evlenmeden önce de sevişiyorduk.
Bence değiliz. Yatıp, uyuyalım yaa zaten yorulmuşuz. Hayır işte zaten her şey tamam olmuş o hatayı yapıp evet demişiz daha nereye kaçacağız ki. Ben niye bu kadar tepki verdim ki? Evlilik denince geriliyorum sanırım. Neyse 10-9-8 sakinim püffff
gerdek gecesi eski zamanlarda o namuslu kızların olduğu dönemlerden kalma bir gelenektir. şimdiki kızların gerdeğe gelene kadar ağzına, yüzüne çoktan attırılmış oluyor zaten haliyle gerdek gecesinin bir anlamı da kalmıyor.
ben o yorgunlukla sevişmem. sevişmek kutsaldır. daha uygun bir zamanda ve libidonun, arzulanmanın yükseldiği zaman yapmayı yeğlerim.
ben o akşam bütün dans figürlerini sergilemek istiyorum. benim için baya yorucu olacak. başka şeylere kendimi verememki.
En azından yiyişilir kadının memeleri emilir vajinası ellenir.
Çay demleyin.