bugün

kolay kolay kimsenin başına gelmeyecek olay. kimse gerdeğe kadar beklemiyor zaten.
kolay kolay kimsenin başına gelmeyecek olay. Çünkü artık diktirme diye bi şey var 15 20 dakikalık bir operasyondan sonra motor sıfır gibi oluyor.
(bkz: sevgilinin travesti çıkması) ile aynı durumdur.
birisi sizden önce, yani siz düğün alışverişine çıkmadan önce, düğünde harmandalı oynamadan önce, siz kız istemelere gitmeden önce, o işi şaaapmış demektir. Siz evlenmeden önce hiç birlikte olmadıysanız gelin hanımla, derdinize yanınız.
gerdek gecesi eşin erkek çıkmasıdır. "kız" ne lan?

(bkz: sana laflar hazırladım)
bir çok erkeğin beklemediği, karşılaşmak istemedi bir durumdur. ama unutulmamalıdır ki eşin kızlık zarına değil, kendisine aşık olunmuştur. hata burda bakire olmayan bayanın evlenmeden önce eşine açıklamamasındadır. yani bekarete kafa yormak yerine yalan söylenmesinin üzerine gidilmelidir. karşınızdaki çürük çıkan bir elma veya defolu bi bardak değil, gerçeği sizden saklayan eşinizdir.
dürüst bir eştir.
düğünden bir gece önce , ufak bir opersyonla diktirip, daha sonra namus üzerine ahkamlar
kesebilirdi.
geçenlerde bir haber çıktı. hatunun bir tanesi, bekarlığa veda partisinden sonra eski sevgilisiyle sevişiyordu. bu daha da kötü.

müstakbel kocası, hatunu yatakta eski sevgilisiyle basıyor. ehemehe. düşünsene. düşün lan. düşünsene oğlum.
erkek için hakarettir.
şaşırılmaması gereken bir durumdur çünkü erkek cinselliği yaşayıp kendini tatmin eder iken kadının eline erkek eli bile değmemiş olmasını beklemek insanlığa sığmaz.
bu zamanda, asıl korkulması gereken kızın gerdek gecesi bakire çıkmasıdır. bu durumdaysanız eğer o küçücük et parçası yerinde duruyor diye sevineceğinize, arka taraftaki deliği bir kontrol ediniz efenim, han kapısına dönmüş mü bir bakınız.
malum; zaman kötü, kızlar kurnaz, *... kimse evlenmeyi beklemiyor ihtiyacını gidermek(!) için.

(bkz: anal seks)
Varsayalım hatun kişi bakire ama geçmişte her türlü * * * şekilde ilişkiye girmiş sade ve sadece ruhu .rospu bedeni bakire olsa kaç yazar.
Panik yapmaya eli kana bulamaya gerek yoktur. en kısa süre içerisinde mahkemeye başvurulur. hatun kişi adli tıpa yollanır. burada kızlık zarının daha önceden bozulduğuna dair adli tıp raporu verilecektir. bu raporla beraber boşanma davası açılır. sonuçta tazminat ödemeden hatun kişiyi ailesine geri iade etmiş olursunuz. ama bu gibi bir durumda acilen mahkemeye başvurmak önemlidir. 7 gün içerisinde adli tıptan rapor alınmalıdır. eğer daha uzun süre geçerse kızlık zarının yeni bozulup bozulmadığı anlaşılamamaktadır. olay üzerinize kalır yani. geri iade edemezsiniz.

(bkz: memnun kalmadığınız ürünü 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.)
eğer ki gerdekten önce biliyorsa sorun teşkil etmeyecek durum. Lakin ben kız oğlan kızım dedikten sonra kız çıkmıyorsa şayet, kız çıkmadığı için değil yalan attığı için kıçına tekme basılması farz olan durum.
kızlık zarı ile tavla zarı arasında fark görmeyen erkeklerin ''şeyimden aşşa kasımpaşa'' diye tepki verecekleri halihazır,gerektiğinden de çok nazır görülesi bir durum
kiminin sikinde olmayan, kimininse kan davası bile başlatabileceği, kiminin 2 tokat atacağı, kiminin ayağına sıkacağı, kiminin kafasına sıkacağı olaydır. bu ne lan sırf vahşetmiş bu. öyle kan böyle kan... ne kanlı bi gece.
+ hebelee, korktuğum başıma geldi. Ne yaptın nalan? bu ne?
- ne ne?
+ nalan yok!
- ne yok ya?
+ ağlayacam ya. Beni .ikin.
- ne bu ya hu. devam etsene kardeşim kime diyorum!
+ nalan allah belanı versin!
- ya kardeşim bırak şimdi ağlamayı zırlamayı. Başlamışsın işine bitir.
+...
- kime diyorum lan!
+...
- valla eski sevgilime kaçarım bu azmış halimle!
+ dur nalan! tamam .ikecem!
- he şöyle; yola gel!
(bkz: fış fış kayıkçı)
2008'de yasadigimiz gözönüne alinacak olursa gayette dogal birseydir.
büyük bir şok yaşanan gerdek gecesidir damadın gelecekti tüm hayatını etkileyecek derin izler bırakan bir gecedir ayrıca. *
(bkz: boşanma sebebi) *
DAHA BETERi iÇiN;

(bkz: GERDEK GECESi EŞiN ERKEK ÇIKMAMASI).
(bkz: esin kız ismi değil mi lan) *
boyle bir durum karsisinda ciftlerden birinin bir yerini kesip; kanli carsaf olarak takdim edilmesi sorunsalini cozmek duser.
(bkz: erkeğin gerdekte bakir çıkmaması)

(bkz: kısasa kısas)
(bkz: kana kan)
(bkz: dişe diş)
(bkz: kadınlarla ilgili başlıklara erkekli bkzlar vermek)
(bkz: erkeklerle ilgili başlıklara kadınlı bkzlar vermek)

(bkz: hah şöyle)
(bkz: hatunun gerdekten bakire çıkamaması)
(bkz: hatunun gerdekte şakir çıkması)