1. 1.
  çomarlarca ehh bağzı mezheplerde haram degil diye dusununmesine yol acan sorunsal.
  4 ... erecteo
 2. 2.
  Elbette ki kelebek dövmesinin seks şirketleri ve gangsterleri tarafından işçilerine yapıldığını bildiğim için böyle vir durumda beni epey sarsıcak durumdur.sonrasında sanırım sabahı beklemem nobetçi savcı dostlarımı arar suç duyururusu falan yazdırırım "boşayın bu karıyı benden" mottosuyla "burn the witch" ahenkleriyle agavav neyse tabi nöbetçi savcı falan gır gır itibarımı zedeletmem.(Onca yoğun çalışmayla geçen yıllardan sonra sonuçta o yaşta iyice saygın biri olmuşumdur.)Kadına saygılı bir şekilde evimden çıkmasını,iletişimi koparmasını ve boşanma progokolünü imzalamasını isterim büyük ihtimalle o da para ister (herhalde böyle bir maddiyet kaygısı içinde olur) evlilik sözleşmesi imzalamışsam rahat bir lac bir şey verir yollarım imzalamamışsam ülkeden kaçar USdeki hayatıma devam ederim.
  Edit:öyle entrye böyle kurgu uzak gelecekteki namümkün olaylar vs vs.
  2 ... speedydoctor
 3. 2.
  O bel kırılır.
  1 -1 ... bilgisayar delisi
 4. 3.
  Test sürüşüne çıkarılmış biri üzerinde seninde bir test sürüşü yapacağın anlamına gelir.
  3 -1 ... skank hunt
 5. 4.
  sakızdan çıkan dövmeyle hınzır bir bakire size şaka yapmış olabilir. hayat bir kutu çukulata gibidir. asla ne çıkacağını bilemezsin.
  1 ... telsizbaba
 6. 5.
  gerdek gecesine kadar o dövmeyi görmediysen ben daha sana ne diyeyim kanka?
  3 -1 ... noxeca
 7. 6.
  Kendine Frijit bi kadini es olarak almamisin demektir. Bi de oylesi var. Sikecem diye aylarca bazen yillarca ugrastirir. Fethedilmemistir ama sen de fethedemezsin. Puhahsaha.
  1 ... cavaceylan
 8. 7.
  daha önceden kurdele kesilmiş olabilir. toplu açılış töreni bile düzenlenmiş olabilir.
  -1 ... gethere
 9. 8.
  Hz isaya sığınan bir kadin için halk toplanıp taşlamak ister onun kötü bir kadın olduğunu ve recm edilmesi gerektiği konusunda direnirler.. Isa onlara suya bakın ve ilk taşı en günahsız olanınız atsın der..su daki yansıma da herkes günahını görür.. Ve sessizce dağılırlar. Geçmiş zaman da hayatımıza renk katmış kadınlar bugün birilerinin eşi.. Ilk sevgilim ile tutkulu ilişki durumum vardı.. Sonra evlendi şimdi lise son sınıf da oğlu var.... - senin annen bir melekti yavrum..
  3 ... biryoluolmalidohtor
 10. 9.
  Ahahhaha amk seni kraaaaal ya.
  ... mosinnagant