1. 1.
    Tebrik edilmeli gurur duyulmali.
    9 -19 ... s h a k t a r v8
  2. 2.
    hiçbir şey. evlenmeden önce soraydın sen de. sormadığına göre onu her haliyle kabul ettin.
    9 -2 ... selia
  3. 0.
    (bkz: boşanmak)

Soylemezse veya saklarsa tabi. Allah korusun herkesi diyelim.
    6 -3 ... kale3112
  4. 4.
    gerdek gecesi bakire olmayan kıza yapılacaklar
    4 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    Sizin açacağınız başlığın ben....
    4 -1 ... kenansodom
  6. 6.
    hemen bir anın selfiesi çekilip iş yerindeki arkadaşlara atılıp gurur duymaya neden olur.

ertesi gün 2 kg öz gaziantep baklavasi ile iş yerindeki arkadaşlarla bu ölümsüz anı kutlamalı ve sevinmeliyiz.

kızın babası'nın elini öpüp yetiştirdiği kızı hakkında övülmeli ki bu müthiş anı babasiylada paylaşıp babasının da gurur duymasına sebep olunmalı.

ama gel gör ki orta asya sıska, bodun çomarlari bunu g4vatlik olarak algılar.

beyin yok bunlarda bu tip insanları gördüğümüzde, tek şey uzak durmaktır.kamu zararlısı bunlar ya.

allah hepimize böyle kızlar nasip etsin.

çok acıyorum ya bunlara.
    9 -27 ... s h a k t a r v8
  7. 7.
    siz nasıl insanlarsınız bir insanı sırf daha önce başkasıyla seviştiği için nasıl yargılarsınız; iğreniyorum sizden ve sizin gibi zihniyeti olan insanlardan. yıl olmuş 2018 hala bekareti iki bacak arasında arıygfkmgk şaka lan şaka amk.* direk götüne tekmeyi koyar siktiri çekerim. böyleleri oral seksi bile hak etmez... gitsin altında inlediği ex aşklarına sakso çeksin!
    22 -28 ... yentille
  8. 8.
    (bkz: hardcore seks)

Tabii sözlük ergenleri olarak anlamını bilmediğiniz, bilseniz de icra edemeyeceğimiz için abinize haber verin. Sizin yerinize kızcağız ile ben ilgilenirim.

Kompleksli godoşlar jgdjgdjd...
    3 -9 ... mitolojide kokorec tanrisi
  9. 9.
    babasına iade etmek varsa yerine kız kardeşini alıp ürün değişimi yapmak.
    5 -7 ... bakkal hasan
  10. 10.
    Oturup karşılıklı ay çekirdeği yiyin.
    3 ... aldanmacocuksuyuzumee