1. 16777214.
    (bkz: boşanmak)

Soylemezse veya saklarsa tabi. Allah korusun herkesi diyelim.
    6 -3 ... kale3112
  2. 2.
    gerdek gecesi bakire olmayan kıza yapılacaklar
    6 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  3. 3.
    Sizin açacağınız başlığın ben....
    4 -2 ... kenansodom
  4. 4.
    siz nasıl insanlarsınız bir insanı sırf daha önce başkasıyla seviştiği için nasıl yargılarsınız; iğreniyorum sizden ve sizin gibi zihniyeti olan insanlardan. yıl olmuş 2018 hala bekareti iki bacak arasında arıygfkmgk şaka lan şaka amk.* direk götüne tekmeyi koyar siktiri çekerim. böyleleri oral seksi bile hak etmez... gitsin altında inlediği ex aşklarına sakso çeksin!
    24 -29 ... sempatik degil ama yakisikli
  5. 5.
    (bkz: hardcore seks)

Tabii sözlük ergenleri olarak anlamını bilmediğiniz, bilseniz de icra edemeyeceğimiz için abinize haber verin. Sizin yerinize kızcağız ile ben ilgilenirim.

Kompleksli godoşlar jgdjgdjd...
    3 -9 ... mitolojide kokorec tanrisi
  6. 6.
    babasına iade etmek varsa yerine kız kardeşini alıp ürün değişimi yapmak.
    6 -8 ... bakkal hasan
  7. 7.
    Oturup karşılıklı ay çekirdeği yiyin.
    3 ... aldanmacocuksuyuzumee
  8. 8.
    Ooo namus bekçileri toplanmışsınız yine. iğrenç herifler iade edilmesi gerek yazmış birileri, bunu espiri olarak yazmak bile ne kadar kötü bir zihniyete sahip olduğunuzu gösterir. Her şeyden önce bu zihniyet başlı başına ayıp ve yanlıştır. Bunu yazanların kız kardeşi Yok mu hiç merak ediyorum ha olsada fark etmez yine böyle bir düşünceye sahip olunmaması gerekir yarın Bir gün kızınız olacak, elin adamı kızını getirse size bu kız bakire değil dese ne yapacaksınız? Bunları böyle uzun uzun yazarak siz sik kafalıları aydınlatmaya çalışmıyorum sadece kızgınlığımı belli etmek istiyorum.
    19 -9 ... aygidiyobatmayaslmsylynfatmaya
  9. 16777215.
    Eğer kız başta yalan söylediyse ve/ya bu durumu benim böyle bir şeye karşı olduğunu bile bile sakladıysa, direkt boşarım ve ailesine onu rezil ederim. Allah göstermesin.
    4 -11 ... thetruthforreal
  10. 0.
    (bkz: sikin bunu)
    1 ... no god no master