bugün

(bkz: bu şimdi mi söylenir)
işte bu yüzden sağlık belgesinin yanında bekaret belgesi de istenilmeli.
bence burada asıl sorun kızın bakire olmaması değil de yalan söylemesi.
Bu kadar önemli bir bilgiyi son anda söylemesi ciddi sorunlar doğurabilir. Sonuçta her insanın kabullenebileceği bir şey değil.

Şahsen ben büyük olay çıkartırım.
Nasıl ki, ben kendimi başka bedenlerle kirletmediysem. Evleneceğim kişininde kendini başka bedenlerle kirletmemiş olmasını isterim.
Bu benim en doğal hakkım ve bu hayatta en önem verdiğim şeylerin başında.

Lütfen, patlak kızlar gidip kendiniz gibi patlak erkeklerle evlenin.
Ya da o boku evlenmeden önce yediyseniz bunu evleneceğiniz kişi ile paylaşın.
Cinsellik tabu olmaktan çıkmalı.
cinsel istismar söz konusu olduğu için uygun zamanı beklemiş olabilir. SAYGI GÖSTERiLMELi, metanetli olunmalıdır.
14 gün şartsız iade hakkı var.
Speşıl layf, speşıl layf. Sakınca yoktur. Söylemesine de gerek yoktur.
yaptıysa da evlenmeden önce şeffaflıkla söylenmesi gerekir. yalan üzerime kurulu bir evlilik olamaz.
iki yıl! iyi de o kadar zaman içinde sen bunu nasıl öğrenemedin. saklamak gelinin, ama öğrenememek damadın ayıbıdır.
buna önem veren bir adam ilişkinin başlarında bunu merak eder ve sorar zaten bir şekilde. cevabını alamazsa ilişkiyi sonlandırır. gerdek gecesine kadar beklediyse maldır.
Ayıplı mal iade edilir.
Diktirip de demeyen?
gizli ayıplı mal espirisini yapmıyacam hoş değil kınamıyorum. neme lazım yarın birgün başıma falan gelir.
adam 2 yıl boyunca seks yapamadığına üzülür. ben evde 2 senedir 31 çekerken bu gerçeği benden nasıl gizlersin? diye kızar.
Vurduruyordur.
sorun bunu son anda ifade etmesidir.oncesinde söylese ve karşı tarafa bir tercih hakki sunsa şeffaf olma adına daha etik olur. karşı taraf bunu daha önceden bilse belki sorun olmayacaktır. ama bunu son anda söylemek güven duygusunu zedeler.
Kadın suçludur. Ablam sen neden senden çok bekaretine önem verecek bir ile evlendin? Bırak sen bu tutucuları.