1. 20.
  Düğün stresi ve adet düzensizliği de eklenince gerdek gecesi regl olmasının ilk gününe denk gelip "koyun gibi meleteceğim, elinde kalacak, bir hafta on gün ona işkence yaşatacağım eheeheehe" diye içinden hain kedi Şerafettin gülüşü yapan gelin, sürpriz olarak bir haftalık tam pansiyon balayı tatilinde ne havuz ne deniz sefası yapmayarak hain gülüşü içinde patlamış olma durumudur.

  Tabi ki gelinin kankaları da düğün günü damat beye bakıp hain tebessüm etmeleri ertesi gün gelinin haline durumuna üzüntü duymaya dönmüş hain tebessümle aralarında dedikodu edecekler.

  Bunun için adet geciktirici hap kullanmanız önerilir.
  Her ihtimale karşı adet günüme bir hafta on gün var demeyin.
  ... thebiggraywolf
 2. 19.
  karadeniz tarafında da atmaca kanı kullanılıyor.

  bakınız " atmacayı vurdular bir avuç kanı için " türküsü.
  2 ... teflon
 3. 18.
  Bakire olmayan gelinin ayarladigi oyun.

  Domates sokanlarda oluyormus eski avrupa tarihinde.
  1 -1 ... gedikpasa
 4. 16.
  Gerdek gecesi görülen bir takım adetlerdir.

  Gerdek yatağının üzerinde çocuk yuvarlanması adeti de yeni evli çiftin sağlıklı bir çocuk sahibi olmaları beklentisiyle yapılır. Ayrıca erkek çocuk kültürünün baskın olduğu bölgelerde erkek çocuk tercih edilir genelde.

  Gerdek gecesini geçireceği eve girerken damadın sırtını hedef alarak atılan yumruklar da hemen her bölgede ve seviyede devam ettirilen bir gelenek. Damadı en çok dövenlerin de, o ana kadar düğünün çilesini çeken sağdıçlar olduğunu tahmin etmek zor değil elbette. Bu noktada damada düşen fazla sesini çıkarmadan o dayağı yemektir.

  Muhtelif şekillerde yaşanıp biten gecenin ardından çiftlerin erken kalkmaları da yeni hayatlarına dinamik bir başlangıç yapmaları açısından önemli kabul edilir. Yeni evli çiftin uygun zamanda, hatta mümkünse hemen ertesi gün, ailelerini ziyaret edip ellerini öpmeleri beklenir.
  2 ... happiness essig sins
 5. 15.
  (bkz: Murphy kanunları)
  2 -1 ... aslolan fenerbahcedir
 6. 15.
  (bkz: gerdek gecesinde adet olup entry girmek)
  4 ... yagmurdan doluya
 7. 14.
  büyük, çok büyük talihsizlik.
  1 ... seniannemedicem
 8. 13.
  (bkz: gerdek gecesi mastürbasyon yapmak)
  2 -2 ... himmet abey
 9. 12.
  -bu ne nurten?
  -hayatım gayet normal, her ay olur bu.
  -şu çeyreklerden birini versene, karaköy e doğru biraz yüreyeceğim, hava alırım biraz da...
  11 -2 ... essah mi
 10. 11.
  adet görmenin sekse engel olduğunu zannedenler ya da seksin gerdekte olması gerektiğini zannedenler için üzücü bir durumdur.*
  3 -4 ... mavi44