1. 1.
  genelde kızların düşündüğü ama umurunda olmadığı zannedilse de ,erkeklerin de aklına bazen gelen sorudur.herkes cevabını kesin ve net olarak bilmek ister ,ama zordur bulmak,öyle kuru seni seviyorumla ispatlanmaz ,bazen küçük küçük vurdumduymazlıklar,bencilllikler,düşüncesizce davranışlar aksini,bazen gerçekten seni düşündüğünü, dinlediğini ,umursadığını gösteren sözler hareketler duymak istenilen cevabı* kişiye gösterir.sonuçta gene emin olana kadar kişi şüpheden şüpheye koşar.
  1 ... say
 2. 2.
  insanların değişkenliği göz önüne alınırsa hiç bir zaman cevabın bulunamayacağı beyindeki soru cümlesi.
  ... angelica
 3. 3.
  (bkz: tereddüt)
  1 ... 0532
 4. 4.
  cevabı hep olumsuz olan bir çelişkidir. *
  2 -1 ... aytug
 5. 5.
  umursanmaması gereken bir sorunu irdeleyen sorudur. Yargılamaya başlayacak kadar rahatsız hissettiriyorsa biri ilişkiyi karşısındakine, o ilişki bitmeye gebe demektir. o dakikadan sonra üzülmenin, yıpranmanın manası yoktur. Gel gelelim giden sevgilinin ardından bakmak, gelenin sana gelirken takındığı salınışını görmeni engeller.
  1 ... dionysos
 6. 6.
  (bkz: cık sevmiyor). gerçekten seven insanların gerçekten sevdiği insanlara asla sordurtmayacağı sorudur.
  ... kele
 7. 7.
  bu soruyu soracak duruma gelinmişse cevap bellidir... sevgi varsa ortada; sorulacak soru yoktur... sevmiyorum desede sevdiğine emin olabilmektir güvenmek... ve bunu karşındakine hissettirebilmektir sevmek...
  ... tabutluk
 8. 8.
  sevgilin seni seviyor mu?
  aşk uyumunuzu ölçmek için tıklayın.
  hemen aç bu siteyi.
  ... suzan avci
 9. 9.
  "O da beni seviyor mu ?" diye düşündüğünüz insan muhtemelen sevmiyordur. Seven düşündürmez hissettirir..
  1 ... djrmnthl