bugün

benim fake hesabım, iki kere kayıt olmuştum yanlışlıkla.

bu hesabı kapatabilirsiniz sayın moderatörler.
(bkz: silinir ki bu)
aksanli erkan elektar'ın fake hesabı olan ve benim de bunu yazmam zoruna giden berkelerin borusuna gitmiş yazar. aksanli erkan elektar - aksansiz berke anahtar.. evet fake değilsin amk tamam.
bazen hesapları karıştırıp, fake hesabımla kendime sinirli entryler döşeyebiliyorum (#23823307) burada olduğu gibi.

silin bu hesabı da kafalar karışmasın ya.
(bkz: aksansiz berke anahtar)
kendisi benim fake hesabımdır.

aslına bakarsan feykim falan değil. ama fake hesabımı ortaya çıkardı ve ben panikledim. adeta çıldırdım. bunun üzerine saldırarak ört bas et taktiğini uygulamaya koyuldum. ünlü stratej birezinski bunu öğütler zira.

(#23836650)

ne yazık ki adam sözlüğün dehası ve oyunumu açık etti. allah kahretmesin ben bu dehayı nası göz ardı ettim. vicdan. meyrem?
(bkz: canım canım ben senin amcanım)
fake hesabı yüzüne yüzüne vurulduğu için kuduranlar tarafından kuyruk acısı çekilen yazar. çırpındıkça batıyorsun tabiri en çok bunun gibilere oturuyor.
edebiyat dersi vermeye devam eden yazar. benim gibi fil dişi kulelerde yaşayıp halktan soyut vaziyette nefes alıp vermesine rağmen, hiç utanmadan feyk hesap alan sözlük yazarlarına çatır çatır ahlak dersi veren yazar.

bi şey diyeyim mi aba:

adamsın insansın.
(#23839026)

(bkz: derdini sikeyim)
bazılarına acı acı batmış yazar. doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar hesabı..

ha bu arada, kızlı nick alsaydım richie pich anında takip ederdi beni kesin asdasdadsf. şimdi gelmiş gereksiz falan diyor.
feyk hesaplarım olduğunu, onlarla kendilerini eksilediğimi ve kendime artı verdiğimi düşünen şizofrenlerin seviyesine inip klasını bozmayacak olan yazar. o kadar boş biri ki benim artı ve eksi oylarımı takip ediyor, gerisini siz düşünün. allah ıslah etsin.
bozuk saat gibi arada doğruyu gösteren yazar.

kendisini hiç sevmem, tanımam da ama tarzı hoşuma gitti.

kurdeleyi takmasam da bir aferini çok görmem.
ezel in çakma dizi olduğunu bilmeyen yazardır. kendini dönemin atv mafyalı dizi kuşağına kaptırmış gözleri kör edilmiş gençlerden yanlızca birisidir.
(#24201108) hep mi gerçekleri söyler... aslında ben buraya çok seksy olduğunu söylemek için gelmiştim. Çk ttlsn cnm yha.
(bkz: fenerli kafası)
güncel Önemli Başlıklar