bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    benim fake hesabım, iki kere kayıt olmuştum yanlışlıkla.

bu hesabı kapatabilirsiniz sayın moderatörler.
    3 -3 ... aksansiz berke anahtar
  2. 2.
    (bkz: silinir ki bu)
    2 ... bekire kiz ariyorum
  3. 3.
    aksanli erkan elektar'ın fake hesabı olan ve benim de bunu yazmam zoruna giden berkelerin borusuna gitmiş yazar. aksanli erkan elektar - aksansiz berke anahtar.. evet fake değilsin amk tamam.
    3 -3 ... gercekleri soyleyen yazar
  4. 4.
    bazen hesapları karıştırıp, fake hesabımla kendime sinirli entryler döşeyebiliyorum (#23823307) burada olduğu gibi.

silin bu hesabı da kafalar karışmasın ya.
    1 -2 ... aksansiz berke anahtar
  5. 5.
    (bkz: aksansiz berke anahtar)
    1 ... aksansiz berke anahtar
  6. 6.
    kendisi benim fake hesabımdır.

aslına bakarsan feykim falan değil. ama fake hesabımı ortaya çıkardı ve ben panikledim. adeta çıldırdım. bunun üzerine saldırarak ört bas et taktiğini uygulamaya koyuldum. ünlü stratej birezinski bunu öğütler zira.

(#23836650)

ne yazık ki adam sözlüğün dehası ve oyunumu açık etti. allah kahretmesin ben bu dehayı nası göz ardı ettim. vicdan. meyrem?
    3 -3 ... aksanli erkan elektar
  7. 7.
    (bkz: canım canım ben senin amcanım)
    1 -1 ... aksanli erkan elektar
  8. 8.
    fake hesabı yüzüne yüzüne vurulduğu için kuduranlar tarafından kuyruk acısı çekilen yazar. çırpındıkça batıyorsun tabiri en çok bunun gibilere oturuyor.
    2 -2 ... gercekleri soyleyen yazar
  9. 9.
    edebiyat dersi vermeye devam eden yazar. benim gibi fil dişi kulelerde yaşayıp halktan soyut vaziyette nefes alıp vermesine rağmen, hiç utanmadan feyk hesap alan sözlük yazarlarına çatır çatır ahlak dersi veren yazar.

bi şey diyeyim mi aba:

adamsın insansın.
    2 ... aksanli erkan elektar
  10. 10.
    (#23839026)

(bkz: derdini sikeyim)
    2 ... efsane komutan