bugün

ya peki "eh işte" şeklindeki oylamayı takarsa, acaba gene de bu katagoriye girebilir mi diye merak ettiğimiz yazardır. *
evrensel popülerlik icin daha cok yol katetmesi gerektigini ve herkesin zevklerinin ayni olmayacagini, ayni konuya insanlarin farkli yönlerden yaklasip farkli oylamalar yapacagini istirak etmis olan yazar grubunun sloganlarindan biri olmaya aday cümle.
Genel mantaliteye baglıdır tartışmaya açık bir konudur iyi olana hak edileni veren yazardır muhtemelen duyarlı bir yazardır.oylama yapmayan yazar ise muhtemelen gerçek hayattada umursamaz olan yazardır. bu konuya daha bir çok açıdan bakılabilir ama şimdi bakılmaz, bakılsada körlük etkisi yaratır, hiç elleşmemek en iyisidir.*
oylamalara canini sikmamakla oylamayi takmamak ayni sey degildir. sonucta yazdiklarinizi diger yazarlarin nasil degerlendirdigini gorebilmek icin vardir oylama, o yuzden eksi-arti oylari gorebilelim diye yirtinmisizdir zamaninda. ha (bkz: seri eksi oy veren ibne) gibi durumlarla karsilasildigi zaman ciddiye almaya gerek yoktur tabi ki, ama bu oylamalarin anlamsiz oldugu anlamina gelmez.
benden yazar olmazdan nickinin kendisine uymadığını gösteren harika bir başlık daha. kesinlikle doğru bir önermedir. gerçek yazar oylamaları takmaz çünkü kimseyi memnun etme kaygısı yoktur. bunu gerçek hayata da uyarlamak gerekirse,;mutlu insan seveniyle sevmeyeniyle yaşamayı becerebilen insandır.
gerçek yazar egosu olmayan yazar mıdır diye sormama neden olan başlık. Beğenilmek de küfür edilmek de bir yazarın sevdiği durumlardır bence.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.