1. 1.
  perihan savaşın sunduğu flash tv'nin ilk gözağrısı yapımı... oyunculukların amatörlüğü, doğallığı bağımlısı eder...
  standarta yakın bi kadrosu vardır... genelde dönüşümlü oynarlar... örneğin bir bölümde ortaokullu uyuşturucu bağımlısı bi çocuğu canlandıran abimiz diğer bölümde 3 çocuk babası bi ayyaşı canlandırabilir!...(kesinlikle mübalağa yoktur! bizzat izlenmiştir...)
  özellikle sarı bıyık abi muhteşemdir... daha sonra muhtelif dizilerde konuk oyuncu olarak baş göstermiştir... esasen kendisi incirli caddesinde ikamet edip çiçekçilik yapmaktadır*...

  gerçek kesiti gerçek kesit yapan kurgu değil doğallıktır...
  bu nedenle olsa gerek, yeni bölümleri tarafımdan beğenilmemekte olup 10 sene önceki muhteşem bölümleri mumla aratmaktadır...
  23 ... cartman
 2. 2.
  insanı psikopata bağlayan bir yapımdır. bu kadar basit bi canlandırmanın saatini bilip beklemek, çevrede tepkilere neden olsa da gayet izlenesidir.*
  11 -1 ... cikarinbeniburdan
 3. 3.
  dikkat şahan çıkabilir'de şahan gökbakar'ın dalga geçtiği kadar kötü oyunculara sahip yapım.

  - iyisimi ben bir duş alayıııım
  12 ... redwinemania
 4. 4.
  flas tv klasiği.

  cinayetler canlandırılır ki insanlar fikir edinsin ve orda yapılan yanlışları yapmasınlar.(yakalanmamak için)
  7 ... kısmetsiz
 5. 5.
  flash tv de yayınlanan yapım..
  bağımlılık yapar dikkat edilmesi gerekir.(şaka deil)
  6 ... febe
 6. 6.
  bağımlılık yaptığı kesinlikle doğrudur.
  biz kuzenle bi yaz oturup paso bunu seyrediyodk işte ahaha gülelim sarı bıyıklı adam falan diye.
  sonra bi de baktık, o tutuk diyaloglar, manasız bakışlar ve en fenası da içilmeyen çayların eşliğindeki karanlık anlar hayatımızın bi parçası olmuş.
  annemlerle kavga ettiğimizde falan perihan savaş sanki arka plandan "x çok değişmişti.artık ailesine karşı geliyor,onlarla iletişim kurmuyordu." diyomuş gibi geliyodu.
  biz de bıraktık izlemeyi.ama hatırladığmız kadarı bile gülmemize yetiyo saolsun.
  şaka gibiydi beeeah.
  101 -1 ... undeuxtrois
 7. 7.
  oyuncuların amatörlügü ile izlenme oranını arttıran yapımdır.

  yeni bölümleri çekilmiş ancak beklenen ilgiyi görmemiştir,eski bölümler izlenesidir.

  sarı bıyık abi dışında rol yapabilen yoktur;dikkat şahan çıkabilirde de rol almıştır,zaman zaman bazı dizilerde figüranlık da yapmıştır.bir de mahmut tuncer in gençlik hallerini andıran eleman vardır kı akıllara ziyandır.

  eski bölümlerin bursanın yıldırım ilçesinde *çekildiğinden karşınıza her an bir oyuncusunun çıkması ihtimali vardır.

  şöyle de yaşanmışı vardır:
  her gece tekrarlarının verildiği saatlerde sabahlara kadar gerçek kesit seyredilmiştir. o gece eşyalarını toplayıp evden kaçarak cinayete sebebiyet veren amatör kızımız sabahında altıparmakta karşıdan karşıya geçerken görülmüştür.ister istemez kızın akibeti düşünülmeye başlanmıştır.
  11 ... rsbrnch
 8. 8.
  canlandırma komedisidir:
  -kız evden kaçtı bey!*
  +hanım balta nerde?*
  -banyoda bey*
  16 -1 ... scarface
 9. 9.
  şahan ın eski oyuncuları kadrosuna alarak, yeniden hayat verdiği fenomendir. ara vermeden devam etsindir.
  2 -1 ... pilotmont
 10. 10.
  yeni bolumleri cekildikten sonra ilk bolumlerinin degerinin daha bir ortaya ciktigi,arttigi,zamaninda bagimlilik yapmis,tekrar bolumleri karesi karesine bilinmesine ragmen''ha bak sindi surda sunu dicek,komediye bak''tadinda replikleri kisinin kendisine yoneltmesine neden olan,efsanevi reality show..ozellikle saribiyik olarak bilinen cahit kasikcilar isimli oyuncunun;ki simdilerde cesitli dizilerde figuran olarak gorev yapmaktadir,gecmis zamanda da emirsultan da incirli'de cicekci dukkanı olan abimizdir,yarma olan gozluklu amcanin adi ise mehmet vanlioglu'dur ki cocuklar duymasin'in bir bolumunda sirkete yillarini vermis ve isten cikartilmis ayni zamanda haluk*un da isten cikmasina neden olan ''cavit abi''yi oynamistir..ozellikle cahit kasikcilar isimli abi'nin,bir bolumunde karisini kaybedip,siyirdigi ve duvarlara karsi konustugu bolum ise on numara olup,abimizin oyunculugu ise dillere destandir..izledikten sonra ''bir oscar degil,on oscar hak getire''dersiniz,fenomene coktan baglamisnizdir bile..
  3 ... faidelibilgi