1. .
  türk televizyon tarihinin en nadide programlarından, tamamı emekle kotarılmış, oyuncuları muhtemelen sunucudan* daha az para almış, bir döneme damgasını vuran, flash tv'yi kumandada üst sıralara tırmandıran yüce yapım gerçek kesit'i 32 kısım tekmili birden meraklısıyla buluşturacak koleksiyon.

  yalnız tabi kendi kısıtlı imkânlarımızla yaptığımız için anca vehase'ye çekebildik. o bile zorladı bütçemizi. biraz tırışka oldu ama idare edin artık...

  not: "collection olacak o ehe ehe!" diye düşünebilirsin. fakat gerçek kesit'te bu kolpalığa şaşırmamalısın.
  3 ... el cordobeslerin yedincisi
 2. .
  "director's commentary" bölümü ayrıca mükemmeldir. söyleşi pala'nın pavyonunda yapılmış, yönetmen ve sarı bıyık abimiz(nam-ı diğer cahit kaşıkçılar) su katılmış birasının yanında sigara ve bayat yemiş eşliğinde programla ilgili nadide bilgiler vermiştir.
  ... el cordobeslerin yedincisi
 3. .
  tırışkıdan mırışkadandı ama dönemin en çok izlenen programlarından biriydi. bu programı izledikten sonra, bir iki saatliğine de olsa , böyle , hayatında ki herkese kuşkuyla bakmak gibi paranoyak bir insan haline geliyordunuz. karanlıkta bir odaya filan geçerken arkanızdan bir elin uzandığı ya da bir karartının peşinizden geldiği hissine kapılıyordunuz. amanın !.. ne menem bir programsa artık. lanetli midir nedir bilmiyorum azizim !..
  ... notre dame