1. 1.
  dove'ın yürekten desteklediğim kampanyası. güzellik anlayışınızı, o resimlerini odalarınıza astığınız, bilgisayarlarınıza arkaplan yaptığınız güzel diye tanımladığınız mankenlerin, şarkıcaların aslında nasıl güzelliğinin bize dayatılan bazı kriterler ya da bilinçaltımıza yerleştirilen güzel anlayışının ne kadar yanlış olduğunu aslında güzelliğin göreceliği bir kavram olduğunu hatırlatan bir reklamla kampanyasi dikkat çekici hale getirmiş. reklam çok etkileyici zaten reklamı görünce işte bu dedim. bence herkes doğal olmalı ama bu güzellik piyasasının işine gelmediği için siz yine boyanın öyle gezin diğer koyunlardan farkınız olmasın ne derlerse onu giyin onu takın.

  video@ https://video.uludagsozluk.com/v/gerçek-güzellik-kampanyası-4723/


  info@ http://www.gercekguzellikkampanyasi.com
  3 -1 ... hakanimsi
 2. 2.
  kesinlikle desteklediğim kampanyadır. botokslu yüzlerden, estetik operasyonlu vucutlardan baydığımız ve doğal güzelliğin artık çokta öneminin kalmamış olduğu dönemde gerekli bir kampanyadır. sokağa çıktığımızda neredeyse aynı kalkık burunlar yada kaşlar görmek istemiyoruz.
  3 ... silte
 3. 3.
  ses getirmeye başlamıştır. ülkelerin kültürel özelliklerine göre, farklı reklam filmleri çekilen kampanyadır.
  2 ... dancing in the moonlight
 4. 4.
  ses getirdiğinin kanıtı da burda..

  https://video.uludagsozluk.com/v/gerçek-güzellik-kampanyası-4728/

  &mode=related&search=
  1 ... headacheda
 5. 5.
  (bkz: ben güzele güzel demem doğal olmayınca) * * *
  2 -2 ... paradigma
 6. 6.
  ayakta alkışlanan kampanyadır.
  (bkz: şerefsizim aklıma gelmişti)
  1 ... dr rocco amca
 7. 7.
  samimi olmayan kampanya.
  satış departmanına işe girmek için reklamlarındaki şişman hatun ya da burnu kemerli kızcağız başvurduğunda sadece ve sadece dış görünüşleri nedeniyle direk red almazlarsa ben de bu işlerden anlamıyorum.

  evet cv niz çok önemli, altyapınız, mezun olduğunuz okul, stajlarınız, okurken katıldığınız kulüplerde aldığınız sorumluluklar, başardığınız zor işler..

  ama fmcg alanında hizmet veren tüm şirketler satış elemanlarının görünüşlerine dikkat eder, unilever de bunlara dahildir. şişman olabilirsiniz, satış departmanında satış elemanı olarak işe alınmazsınız, işe alınırsınız belki, ama satış departmanında müşterilerle birebir görüşeceğiniz pozisyonlarda değil.

  unilever yine satışlarını artırmaya yönelik bir kampanya başlatıyor, sizin güzellik anlayışınızı anladığı için değil bu kampanya, ya da tüm kadınların aslında güzel olduğunu, güzelliğin bilgisayardan çıkma olmadığını kanıtlamak için değil, tüketicinin güvenini, sempatisini kazanmak; ve uzun vadede satışları artırarak her şirketin kuruluş amacına hizmet için yapıyor: para kazanmak.

  güzellik anlayışları değiştiyse bu sene işe alımlarda günümüzün güzellik kriterlerine uymayan elemanlar alsın da bi görelim..
  3 ... pammuk
 8. 8.
  yüksek sesle helaaal dedirten kampanya..
  her ne kadar dove un altına imza attığı bu kampanya dove un satışlarını artırmayı hedeflese de, kamuoyunun kafasında "hakikaten doğru söylüyorlar yahu" düşüncesi yaratılabilmesi açısından bir kıvılcım niteliği taşımaktadır.

  ne olursa olsun, olumlu bir adımdır, destekliyoruz.
  1 ... beyazyelkenli
 9. 9.
  böyle kampanyaya can feda.
  1 ... cnnturk
 10. 10.
  adı üstünde kampanya. gelip geçici pazarlama stratejisi. samimi değil.
  ... pennearabiata