1. 1.
  Hazır mıyız arkadaşlar. Bu fotoğraf şu ana kadar görüp görebileceğiniz en net ve detaylı bir fotoğraf olacak. Fotoyu bu gece atmayı düşünüyorum. Ama öncesinde kısa bir fiziksel görünüm tarifi yapayım size.

  Bu yaratık, 1 metre civarında boya sahip. Beyaz ten, elleri ve ayaklarında bizlerde olduğu gibi beş parmağı var. Töbe töbe baktıkça içim ürperiyor. Mavi gözlere, koca bir kafaya sahip. Altı tane memesi var ve dişi olduğunu tahmin ediyorum. Cinsel organı dahi gözükmekte. Sansür uygulasam mı diye düşünmüyor değilim. Gollum a benzese de ondan daha hayvansı görünüme sahip. Yüz yapısı insana çok benziyor. Yalnız kulakları çok dikkat çekici ve büyük. El ve ayak tırnakları bakımsız ve uzun. Nedense kameraya direkt bakmak yerine yere bakmayı tercih etmiş. Az biraz mahcup bir ruh hali var gibi gözükmekte. Neyse, gece olunca atıcam fotoyu. Şimdilik hoşçakalın.
  3 -1 ... mikr00rganizma
 2. 2.
  gerçek cin fotoğrafı

  Aradığınız şeyden ziyade Bununla karşılaşmanız muhtemeldir.
  3 -6 ... idontcareanymore
 3. 3.
  Simdi atilmasi gereken fotograftir. Nasil bir photoshop merak etmekteyim.
  3 -1 ... ruut altmis alti
 4. 4.
  gerçek cin fotoğrafı
  6 -2 ... aferinspritee
 5. 5.
  Yere bakıyorsa gözlerinin mavi olduğunu nerden biliyorsun? Hı?
  Korkmadım ki.
  ... duygusal raphael
 6. 6.
  Biz babamın iş arkadaşlarıyla piknik yaparken bir fotoğraf çekilmişti zamanında ben küçükken. Büyükler kendi aralarında konuşurken duymuştum. Tabi bize fotoyu göstermemişlerdi ne kadar ısrar etsem de . in midir cin midir bilemem lakin böyle bir gizemli fotoğraf vardı aklıma geldi. Bi sorayım bakalım duruyordur bir yerde.
  1 ... prensest
 7. 7.
  Dikkat çekmek için saçma sapan başlık açmaktan vazgeçin artık ya.
  3 ... maviasigi
 8. 8.
  gerçek cin fotoğrafı
  işte söz verdiğim gibi arkadaştan görüntüsünü aldığım ne olduğu konusunda emin olamadığım o fotoğraf. Herkese iyi geceler.
  4 -1 ... mikr00rganizma
 9. 9.
  hahaskktr. imana geldim eşşehdüüü.
  1 ... dr animo
 10. 10.
  çaycı Hüseyin bu.
  2 -1 ... umrumda degil