1. 1.
  Bir sorudur, cevabı herkes için belli olan sorudur burda aşk parayı satın alamaz demeyin aşk diye bir şey yok zaten, amacınız kadınsa bir milyonun tl nin yanında geliyor zaten otomatik.
  ... adamman
 2. 2.
  Gerçek bir milyon.
  ... zall bana hep abi der
 3. 3.
  Aşkın olmadığı yerde ihanet vardır arkadaşlar. Ben her koşulda aşkı seçenlerdenim.
  1 -1 ... lara croftt
 4. 4.
  aşkının amına koyim. para olmayınca aşk da olmuyor. 1 milyon dolar bazında çok büyük para değil aslında ama her türlü aşka tercih edilebilecek bir meblağ.

  ulan hem dünyada 4 milyar dişiden nereden baksan 1 milyardan fazlası potansiyel olarak radarıma girebilir. bu kadar olasılığın içinde şamsa denk geldiğim birisinden nasıl gerçek aşk konusunda emin olabilirim ki?

  ayrıca gerçek aşk diye de bir şey yok. mutluluğunuzu 2. ve 3. kişilerin ellerine bırakmayın. bir başkasının sizinle olabilmesi şartına bağlı mutluluk ve huzur hayallerini de kurmayın.

  elbetteki anın tadını çıkarın bereber olduğunuz kadından zevk alın, ona da zevk aldırın, eğlenin ama aklınızın bir köşesinde her ihtimale de hazır olun. hayat birilerinin ardından ağlayıp derbeder olacak kadar boş değil. önceden dediğim gibi milyar tane olasılıktan bize göre en iyisini muhtemelen hayatımızın sonuna kadar bulamayacağız. bu sebeple sizi bırakan ya da kaybettiğiniz kişiden daha iyi milyonlarca daha henüz karşılaşılmadık seçecek mevcut. ama eve kapınıp ağlayarak bulabilmek mümkün olmadığı için bol bol yeni insan tanımak çok önemli. 1 milyonunuz olursa günde 10 saatinizi işte geçirmek yerine daha çok insanla haşır neşir olacağınız hobilerle ve ortamlarda vakit geçirebilir daha fazla kadını radarınızdan geçirip opsiyonlarınızı arttırabilirsiniz. Aşk tek başına hiç bir sikime yaramaz ama para hem karnınızı doyurur hem yanı sıra aşk da bulursunuz.
  2 ... eduardo elric
 5. 5.
  Gerçek bir milyon tl.
  3 ... dertler derya olmus
 6. 6.
  eğer acı çekmeyeceksem gerçek aşk.
  ... tacettin limoncuoglu
 7. 7.
  Aşkın amk 1 milyon tl.
  ... taksiadam