1. 1.
  politikayla ilgilenen yurdum insanının yapmaktan gurur duyduğu eylem. bu şahısla ilgili hangi ortamda olursa olsun mutlaka aşağılayıcı laflar, ağır ithamlar kullanılır. bu hep böyle olmuştur ve böyle olacaktır. son 30 yıldaki bill clinton harici hiçbir a.b.d. başkanı sevilmemiştir. clinton ise ülkenin saldırganlık politikasının o dönem rolantiye alınması sonucu "sevecen" tavırları sayesinde yırtmıştır.

  hiç mi bilmezler a.b.d. gibi ingiltere gibi israil gibi kökleri sağlam devletlerin uzun vadeli siyasi politika uyguladıklarını?? bunların "başkan" dedikleri kişilerinin sadece bir kukla olduğunu ve sadece alınan kararları uygulamak zorunda olduklarını??

  tamam tipi her ne kadar götveren bi tip olsa da o kadar kafaya takmamak lazım bu adamı . edilecek küfürler a.b.d.'ye edilsindir.
  ... arjen robben
 2. 2.
  farz niteliğinde olan bi entry.
  1 ... arcadian
 3. 3.
  (bkz: sülalesini tanırım)
  (bkz: sülalesine söverim)
  -1 ... kemalettin şentürk
 4. 4.
  sözlükteki onlarca saçma başlıktan herhangi bir tanesi..
  -1 ... shalamar
 5. 5.
  aklı başında her insanın yapması gereken şey
  1 -1 ... rrrangerrr
 6. 6.
  sevgili başbakanımızın bizlere kızmasına neden olacak durum. zira kendisi geoerge w bush ile pek bi sevişmektedir.
  1 ... spectracef
 7. 7.
  sevmek için bir neden bulamamanın sonucu
  ... mozambik tavsani
 8. 8.
  (bkz: senin babanıda sevmezdim süt oğlan)
  ... tttddd
 9. 9.
  mesele teröre karşı kendini savunması değil
  ikiz kuleleri bahane edip afganistandan girip filistinden çıkmasındadir. hatta hızını alamayıp libya'da kaddafiyi de oldurdu arada neyse konu uzamasın.
  1 ... ilberortayli
 10. 10.
  Konusmalarindan dolayi nefret edilmesi normaldir.

  Adamin pek etkisi yok suclandigi isgaller de o ayri. O ara kim baskan olsa, olacak sey ayni olurdu. Amerika da baskan cikip, hadi girip surayi dagitiyoruz aslanlarim ya da Ey afganistan sen kimsin ya, filan diyemiyor. Turkiye de yasayip da bunlari anlamlandirabilmek de zor gerci.
  -1 ... buyuk resmi goren secmen