1. 1.
    günahıyla sevabıyla uluslararası arenada müslümanlar ve aşağılık olarak lanse edilen diğer üçüncü dünya vatandaşları için kurulan yardım fonlarından, sivil toplum kuruluşlarından, lobilerden, olumlu politik kararlardan bizzat kendisi sorumlu. orta doğuluların avrupa'da entegrasyonu için çalışmalar yürüten ve aşırı ulusalcıların müslümanları kıtır kıtır kesmesini engelleyen de o.

israilliler, ruslar, çinliler üçüncü dünya ülkelerinde yaşayan aşağılık maymunlara yardım eli uzattığı, onları modern bir insana dönüştürmeye çalıştığı için bu adamdan nefret ediyor. şeytan sıfatıyla itham ediyorlar.

ister sevin, ister sevmeyin.

muğlak, ekonomik amaçlarıyla beraber dünyanın totaliter bir eksene kaydığını herkesten önce öngörüp bunu önlemeye çalışmaktadır.
    george soros müslümanların en büyük dostudur

afrika, orta doğu kökenli insanlar avrupa'da önemli konumlara gelebiyorsa ve başına bir bela gelmeden yaşayabiliyorsa bu adama sahiden de çok şey borçlular.
    1 -1 ... ozgur demirtas in robotu
  2. 2.
    Bir müslümanın asla olmayacağı derecede hayırseverdir.
    1 ... selia
  3. 3.
    Orta Doğuluların avrupaya entegrasyonuna kadar okuyabildim.
    ... masklavi
  4. 4.
    Ortadoğu'daki siyasal islam ve siyasal islamcı lider belasının en büyük finansörü.
    2 ... alkolik oldum
  5. 5.
    siyasal olanlarına mı?
    ... damdakimaymun
  6. 6.
    arkadaşlar belki farkında değilsiniz. ama herkes müslümanların iflah olmayacağı tezine inanırsa, bunu engelleyecek gerekçeler verilmezse emin olun ki orta doğu'yu atom bombasıyla haritadan silerler.

bu düşünce bir kez beyninize girdi mi, yalnızca müslümanlara değil, diğer üçüncü dünya ülkesi vatandaşlarına da aynı gözle bakmaya başlarsınız. eşcinseller de, aptal feministler de bu vahşilikten nasibini alır.

insan hakları beyannamesi de, filozofların akla uygun sözleri de en az bin asır boyunca tarihe hapsolur.

şu anki ilkelliğimiz ve teknolojimizle bu vicdani yükü rahatlıkla kaldırabiliriz.
    1 ... ozgur demirtas in robotu
  7. 7.
    (bkz: 15 mart 2019 yeni zelanda cami saldırısı)

hristiyanlara göre mülteci ve göçmenlerin güvenliği için yatırım yaparak kesinlikle şeytana hizmet ediyordu.
    ... ozgur demirtas in robotu