bugün

gerçekten de öyle. onun gibileri sağda solda her gün görüyorum. hepsi de hiçbir faydası olmayan sadece yaşamak için yaşayan insanlar. ama gel gör ki black lives matters işte. he amk. all lives matter.

Edit: George Floyd u bahane edip ortalığın vajinasına koyan insanlar için diyorum bunu. Sonuçta ne olduğunu canlı canlı gören benim. Yağmalamaya devam. Trafiğin de vajinasına koyun.
linç etme sırası şimdi de ona mı geldi? Öldüren polise de madalya takın oldu olacak.
troll feeding olacak ama...

1- buna kim karar veriyor?
2- diyelim ki buna karar verecek bir makam var. her beş para etmezi öldüreceksek dünya nüfusunun %95'ine şimdiden allahları rahmet eylesin.
moruk muhtemelen sen de beş para etmez bi adamsın bu polisler tarafından işkenceyle öldürülmen gerektiği anlamına mı geliyo o zaman? soru sadece.
--spoiler--
Mrs. Dubose :
Zaten bay finch de avukatlığını yaptığı o zencilerden, o beş para etmez adamlardan az hırlı değil !
--spoiler--
Böyle faşist bir düşüncenin kendisidir esas beş para etmeyen..
George Floyd büyük adamdır. Kemal Kılıçdaroğlu'nun elinden tutan, CHP'yi faşist Atatürkçülerden kurtarmasını ve Sosyalist Halkçı Demokrat parti haline getirmesini sağlayan adamdır. Sezgin Tanrıkulu'nun Kürdistan Bayrağı paylaşımı yapması, PKK'lı cenazelerine katılması, Canan Kaftancıoğlu'nun Dhkp-c'li cenazelerine katılması, Özerk Yönetim Şartlarının CHP tüzüğüne girmesi, CHP'nin içinden bir ses olan Özgür Özel'in Atanın annesine küfreden Musa Anter'i anması gibi Sosyalist Halkçı adımlar hep kendisi sayesinde gerçekleşmiştir. Kendine CHP'li diyen bir insan bunu söylememeli.
güncel Önemli Başlıklar