bugün

atv nin objektif habercilikteki son bombası. "Abdullah Gül, ünlü Amerikalı aktör George Clooney'e benzerliği ile de dikkat çekiyor" buyurarak objektif haberciliğe noktayı koyması.

allahtan bülent arınç aday olmadı. onu da david beckham'a benzetirdi bunlar.

http://www.atv.com.tr/hab...4085b0367f1f26874d92.html
"100 metre uzaktan, karanlıkta, arkadan bakınca" şeklinde devam etmesi gerekmektedir.
gerçekten de öyle. aynısı yahu. tek farkları abdullah gül'ün beşiktaşlı olması ve clooney gibi kayseri mantısına abanmayıp kilosuna dikkat etmesi. ama clooney öyle mi? ayı gibi! ama "onunla nasıl kış uykusuna yatılır lan bi düşünsene" dese biri, hemen kaparım gözlerimi..sessizce..allah çarpsın ki..ehheey
gülmekten adamın altına zıçmasına neden olan durum..
+ bu çocuğun nesini seviyorum biliyor musun?
- ?
+ sen benzetmiyorsun,
+ ben benzetmiyorum,
+ kimse benzetmiyor ama o benzetiyor ne yapıyor ediyor benzetiyor yahu.. *
(bkz: ampule benzerliğiyle de dikkat çekiyor)
''cumhurbaşkanı olunca da oscar'ı cepte bilin sevgili seyirciler'' diye de devam etmesi muhtemel, yalakalıkta sınır tanımayan cümlecik..

edit: bir yerlerine dokunmuş olacak, ki ekşilemişsin entry'i. eğer, abdullah gül'ün akrabası falansan, cep no'nu falan ver de, cumhubaşkanı olunca tebrik falan da ederiz.
yandan, ucundan ve kenardan da olsa (bkz: tamer karadağlı)
bir dönemler tamer karadağlı içinde söylenmişti...
(bkz: tamer karadağlı)*
(bkz: hayrunnisa gül ün julia roberts a benzemesi)
hem güldüğüm hem de "aslında var bi benzerlik ama..?" dediğim gazete başlığı.
muhtelif gazete başlıklarını sözlüğe entari olarak girmeyi kendine düstur edinmiş bir kitlenin dalga aracı, gülme şeysi.

atv gibi ne olduğu belli kanal üzerinden yorum şeyedilmesi, george clooney'e de ayıp ne üdüğü * belirsiz bana da ayıp.

ağlıyorum.
(bkz: 2 göz 2 kaş 1 burun 1 ağız)
benzerlikleri ancak bu kadar olur.
(bkz: yaran benzetmeler)
(bkz: şerefsizim aklıma gelmişti)
tek benzer noktaları dünyada birbiriyle bu kadar alakasız iki insan olma özelliğine sahip olmaları. onların hiçbir şekilde birbirlerine benzemeyişleri birbirlerine benzedikleri tek nokta olabilir.( paradoksa benzeyen birşey söyledim. kendini tebrik ediyorum.bir gün bunu yapıcamı biliyordum )
- george bey george beyy bi imza alabilir miyim lütfen?
+ evladım ben abdullah gül üm gül gül! gülsene lan!
(bkz: yalakalığıyla göz dolduruyor)
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı arkadaşlar)
(bkz: halamın bıyığı olsa amcam olurdu)
hayatında george clooney görmemiş insan söylemi. yok bob marley tabure koyum...
örnek bir gazetecilik olayı. george clooney de kim ki? ne george'u bence direk brad pitt!!
annemin oscar törenini izlerken verdiği tepki. "abdullah gül'ü niye çağırmışlar ki şimdi oraya, ne gereği var. kubuz herif hiç gülmüyo da." ilk önce baya bi kahkaha attım ama sonra bi baktım harbi benziyo yahu.
eger george clooney erken dogum olsaydi ve belirli problemleri olsaydi (otizm, etc) nasil olurdu sorusuna verilebilecek bir cevaptir.
güncel Önemli Başlıklar