bugün

karşı cinsin kafasını meşgul eden problemdir.

kız çok güzel , iyide kızı mı yiyeceksin beyinsiz.

her gün pizza , lahmacun yiyeceğiz büyük ihtimalle.

ya da dışarı çıkıp paramızın sömürülmesini çaresizlikle izleyeceğiz.
sadece kuru fasulye yapmayı öğrensinler koca bulmakta sıkıntı çekmezler.
(bkz: erkeğin midesine giden yol kalbinin yakınından geçer) bunu bilmeyen gızlardır.
Genç kızlar bilmiyorsa genç adamlar öğrensin. Her şeyi de bizden beklemeyiniz.
yemek yapmayı öğrenecek kadar zamanı olmamıştır belki de. Meşguldür annesinin yaptığı yemeği yer nasıl yapıldığı hakkında bilgi alma ihtiyacı dahi hissetmez. Arada bir çorba karıştırıp salata yapar fakat gün gelir evde kimse olmaz iş başa düşer işte o zaman ulan ben nasıl hiçbir bok bilmiyorum lan olursunuz. çat pat denemelerle başlar ilerlersiniz. Yani öyle büyük bir mesele değildir zira ünlü bir aşçı olmak istemiyorsanız. Bir şekilde halledilir tek sıkıntı bu olsun.
Yazıktır biz erkeklere amuagoym. Sadece got bas acmayi bilen evlenince nasil olsa bir dala tutundum diye kendine bakmayacak kezbanlarla ayni cografyada yasiyoruz. Yemek yapmayi bilmeleri harbi onemli. Misal bi keresinde internette oyundan tanistigim bi kardesimin evine yemege gittim. Yeni evliydi. Amk tarhana corbasini puding gibi yedigim oldu lan ! Asciyim tarhana corbasina daha once boyle hakaret edenini gormedim. Sonradan ogrendim. Karisi kokosun tekiymis. Anca suslenebilir. Birde seks sirasinda olu gibi yatabilir baska bi numaralari yok.

Amk yeminle cekip gitmeli bu ulkeden.
Annelerimiz gibi olmalarini bekleyemeyiz fakat 2-3 yemek bilmelidir kanimca hergun de pizza yenilmezki.
Acınası durumdur, bunu tetikleyen şeyin her akşam 5 yıldızlı restorantlarda godoman eşlerle yemeğe cikilacagi düşüncesi ise insanı çileden çıkarmaya yeter ayrıca hep konuda da tembel olan kızlardir bunlar.
bilmiyorum farkındamısınız ama 90 neslinin neredeyse hiçbiri yemek yapmasını bilmiyor. Bu da ileride evlilik için çok büyük tehlike arz ediyor. Lütfen hanımlar kendinize gelin. Bu böyle olmaz söyleyim her gün dışarıda yemek yediremeyiz yani kusura bakmayın. en azından 3-5 çeşit öğrenin şimdiden.
Evli olmadıkça tehlike arz etmeyecek durumdur. Ancak evlendikten sonra eşiyle bu yüzden problem yaşaması olasıdır.
envai çeşit yemek tarifinin internette olduğunu düşününce sorun olmayacak konu.
yemek tarifi kitaplarının çok satma ve emine beder hanımefendinin bir çok ünlüden daha fazla tanınmasının nedeni olan durumdur. beceriksizliğin giderilmesi için bu kadar çabanın gösterilmesi ise takdire şayandır.
komik bir durum benim bir erkek olarak bildiğimi varsayarsak, gülüşmeleri duyar gibiyim olum o kadar aşçılık yaptın sen bilmicende ben mi bilecem dercesine, ama eve kız atmak için güzel bir yol açıkcası.