bugün

(bkz: cool adam)
aslında olmayan erkektir. kızlar bir erkekten hoşlanır, onları hayallerinin erkeği yapar. mesela (bkz: furkanr)

edit: görmesenizde hayallerinizi süslemek isterim :(
--spoiler--
hayallerinin erkeğini asla bulamayacaklar. boşuna heves yapmayın bulunduğum yerin adresini kimseye söylemeyeceğim..
--spoiler--
190 boy esmer beyaz tenli takım elbiseli efendi güzel gülüşlü genç. *
(bkz: bradley cooper)
anlayışlı, esprili, halden anlayan az olgun iyi sevişen erkek. net.
Sarışın ve ya kumral , 180 boylarında , geniş omuzlu , atletik yapılı , espirili , eğitimli , anlayışlı varlık. Bonus olarak yeşil göz ve kirli sakal verilirse geçici hafıza kaybı yaşatabilir. (bkz: yenir ki bu)
(bkz: gerard butler)
bu malakların her gün üzerine giydiği babetin rengine uygun tene sahip erkek düşündüklerinden bunu statik bir tanımlamaya sokamayız.
bilim dünyası bu mallığı masaya yatırmalı, nedenini araştırmalı.
(bkz: hakkı bulut) hayallerinizi değil, evleniceğiniz adam tipini söyledim.
(bkz: lrzk)

hiç bir kadın reddedemedi beni.
eli ayağı düzgün, hafif gobekli erkekler...
Rock& metal dinleyen, hayat felsefesi olan, anlayışlı, sadık olanlar.
hayallerini süsleyen tip.

hayal olarak: uzun boylu, kaslı*, sarışın, mavi veya yeşil göz hiç farketmez, kahverengi sakal, biraz cool, biraz sert * flor olmalı, pro içmeli, cebinde parası olmalı, arabası olmalı, birde evi rahat girip çıkalım. ehe

gerçekte olan: 1,75 boy * siyah yağlı saç*, yaralı bir yüz, abuk subuk saçlar*, düşük bel pantolon, onun üstüne bir daracık gömlek, üstüne şişme yelek, tepeleme şapka takarlar birde, elde tespih, yamuk ağızlarında sigara, kollarını yarasa misali yarı açık şekilde yürümek, olur olmadık yerde küfür eden, bağıra bağıra konuşan, her şeyi ben bilirim gibi dolaşan, en kötüsü de bu tiple kendisini modern sanırlar.

işte acı gerçek. bunların kız modeli de vardır. ama düşünen ve giyinmesini bilen, eli yüzü daha düzgün erkekler bu tiplerin yani kezban modellerle takılmıyorlar. ben hiç denk gelmedim. ama şu oldu.

- hacı kıza bak bir içim su, çocuğa bak bildiğin foseptik çukuru.

not: gerçekler acıdır. kızlar. hee güzel kızlar, yakışıklı erkeklerle çıkarlar orası doğru.
not2: yukarıda bahsettiğim erkek modeli. genelde konfeksiyonda çalışır. orada çalışanları küçümsemiyorum bak.
16 yaşında, çirkin, işsiz, dapdar kot giyip kotuna zincir takan, arabesk rap dinleyen, köprü üstlerinde dans eden, kafasında 5 kilo jöleyle gezen erkektir.

benim hayalim değil lan. hani hayal eden olursa bi özel mesaj uzağındayım. şaapayım dedim.
beyaz atlı prens artık atla nasıl bir fantezisi varsa.
(bkz: keyfkahyasi)
ben degilimdir heralde.
(bkz: oruç aruoba)
kesinlikle olmadığım erkektir.
(bkz: banana split)
Sen değilsin bebeğim.
limitsiz kredi kartı verebilecek herhangi biri.
Hafif kaslı, kızdan uzun olması şart, hafif öküz ama çok değil, kısacası wattpad hikayelerindeki erkek figürleri.
bir kızın hayalindeki erkekten isteği bitmez. hayalindeki erkeğe ulaşsa da daha iyisini istemeye başlar.
güncel Önemli Başlıklar