bugün

sonunda başlık açılmış.

bu videoyla ilgili en merak ettiğim olay, dayak yiyen iki kızı esir gibi nasıl oturttunuz. daha da doğrusu kızları böyle oturmayı kabullendirecek kadar nasıl sindirdiniz.
yarı çıplak burun kırmak. hemde bir evin salonunda.

beynim yanıyor lan.
ucuz kızların kavgası. zaten twitter kullanan kızdan uzak duracaksın hacı. anasının gözü oluyor çoğu.
Gerçekten de iğrenç kızların iğrenç kavgasıdır. Evin içine nasıl geldi o kızlar, nasıl o hale geldiler, kamerayı neden açtılar, o kız ne alaka öyle giyinmiş gibi onlarca soru "sorulmaması" gereken şov amaçlı kavgadır.

Nasıl bir saçmalıksa artık onu da tutmuş twitterdan paylaşmış.

Beyin yerine ne kullanıyor bu insanlar merak ediyorum.
donla adam mı dövülür lan?

yıllarca adres verdik adres aldık, bordo klavyelilerin yenilmez neferi olduk amk bir defa dahi eyleme dökmedik. helal mi diyeyim o buruna diz atan orospuya küfür mü edeyim sizin ben olmayan vicdanınızı mı sikeyim bilemedim...
bir "yılmazı meseneden silecesin" değildir.

https://www.youtube.com/watch?v=81zRfArRfAk
delikanlı kızmış, verilen adrese gitmiş. biz sözlükte şahsımıza küfür edenlerden numara istiyoruz em küm edip vermiyorlar.
Bir katü skandalı daha. Bu trabzon'un havasından mıdır, suyundan mıdır nedir, giden kafayı yiyor amk.

Vicdanınızı sikeyim.
vallahi bir kız bunu nasil yapar diye düşünmedim. bir insan bir insana bunu nasıl yapabilir ?! inanmak istemiyorum. fanusta mı büyüdüm bilmiyorum ama bu nedir yaaa ? yazık...
video erken bitiyor.

kız çığlık atıp burnum kırıldı deyince hepsi bir duraksıyor ya hani. asıl şenlik oradan sonra.

'' -sana kim öyle vur diyor kızım hı?
+ne bileyim sen vurunca bende gaza geldim.
-senin ben gazına.. ''

'sinsirella' kızın nickinde hayır yok ki. *
izledikten sonra bir süre kendime gelemediğim olay.

ama çoğu kişinin aksine beni korkutan, şoka uğratan şey bunu yapan kişilerin cinsiyeti filan değildi. çünkü biliyorum bunun kadın ya da erkek olmak ile hiçbir ilgisi yok. bu tamamen kişinin kendisi ile alakalı.

ama beni gerçekten tüketen iki başka unsur var.

birincisi olayın nasıl yapıldığı. yani bir çoğumuz gibi ben de zamanında bir takım kavgalara karıştım. dayak yediğim de oldu dayak attığım da. ama hiçbir zaman ne birisine bu şekilde 'eziyet' ettim, ne de birisi bana böyle 'eziyet' etti. olay bittikten sonra ne kimse kin güttü, ne de bu şekilde karşı tarafı aşağılamaya çalıştı. yani demeye çalıştığım şey ettiğimiz kavganın bile kendi içinde bir 'haysiyeti' vardı.

ama burada savaş suçluları gibi iki tane kızın başları öne eğdirilmiş bir şekilde yere çömeltilip bekletilmeleri, mahkumlar gibi resmen işkenceye uğratılmaları ve bütün bunların büyük bir zafer kazanılmış edası içerisinde kameraya alınması gerçekten kanımı dondurdu. nasıl güce ve vahşete bu kadar tapınan, insanlık onurunu çok rahat bir şekilde hiçe sayabilen psikopatlar ile birlikte yaşıyoruz biz. ve eminim şayet dayak yiyen kızların güçleri yetseydi, aynı şeyi bu sefer de onlar dövenlere yapacaklardı.

ikincisi ise olayın sonrasının nasıl geliştiği. yani bizzat dövenler, kızın burnunu acımasızca kıranlar tarafından görüntülerin tabiri caizse 'caka satmak' için twitter'a koyulması ve dayak yiyenlerin kanlar içerisindeki fotoğraflarının paylaşılarak dalga geçilmesi. daha da ötesinde, işin en üzücü yani ise bu hastalıklı popülarite arttırma çabasının gerçekten işe yarıyor olması oldu benim için. gerçekten şok içinde; özellikle erkekler olmak üzere ama kadınlar da dahil olmak üzere, insanların bu canileri tebrik ettiği bir sürü yorum okudum. biz ne zaman güçlünün güçsüzü ezmesini kutsayan, bundan hoşnutluk duyan insanlar haline geldik böyle. olması gereken her zaman garibanın, ezilenin yanında olmak değil miydi, yanlış mı öğretildi bize?

daha fazla ne diyebilirim inanın bilmiyorum. gerçekten korktum. ve cidden çok net bir şekilde anladım ki; allah hiçbirimizi bu ülkede bir başkasına muhtaç hale getirmesin. şefkat, merhamet filan kalmamış yani. geçmişte kalan nostalji laflar bunlar.
Burnun kırılma sesi... gece gece irkildim .
Ülke olarak boku yediğimizin kanıtlarından biri. Bundan sonra geri dönüş de olmaz. internette takılan çoğu Ergen böyle işte.
Savaşmayın sevişin.
Genel soru: bunlar nasıl Anne olacak?
Sikmeyin kardeşim anne yapmayın böylelerini.
inşallah evlenip üremezler.
Mahkemeye başvurulduğunda;
Davacı beyanı;
-1 aylık iş göremez darp raporu,
-evde alıkoyulma,
-ölümle tehdit,
-şahsa ve ailesine alenen hakaret ,

Bu duruma göre birden fazla yaralama suçundan veya zincirleme suç hükümlerine göre yargılama söz konusu.

Ağırlaşmış Adam Yaralama Suçu ve Cezası (TCK md. 87)

Neticesi sebebiyle ağırlaşmış yaralama, mağdura karşı işlenen fiilin mağdurun vücudunda kalıcı etkiler bırakması halinde söz konusu olur. ağırlaşmış adam yaralama suçu, mağdurun vücudunda bıraktığı kalıcı etkilere göre iki grup halinde değerlendirilmektedir.

Aşağıdaki hallerde, yani adam yaralama suçu neticesinde;

Mağdurun duyularından veya organlarından birinin işlevi sürekli zayıflarsa,
Mağdurun konuşmasında sürekli zorluğa yol açacak bir durum meydana gelirse,
Mağdurun yüzünde sabit iz oluşursa,
Mağdurun yaşamını tehlikeye sokan bir durum meydana gelirse,

Tespit edilip doğrulan durum karşısında, belirlenen hapis cezası bir kat arttırılır. Ancak, 1. şekillerde suçun işlenmesi halinde adam yaralama suçunun cezası 3-5 yıldan az olamaz (TCK 87/1).

Aşağıdaki hallerde de, yani kasten adam yaralama suçu
Mağdurun duyularından veya organlarından birinin işlevini yitirmesine neden olunursa,
Mağdurun yüzünün değişikliğine neden olunmuşsa,
Yukarıda 1. ve 2. başlıkta anlattığımız şekillerde belirlenen ceza, iki kat arttırılır. Ancak, birinci başlıkta açıkladığımız şekilde belirlenen ceza 5 yıldan, ikinci başlıkta açıkladığımız şekilde belirlenen ceza 8 yıldan az olamaz.

Kasten Adam Yaralama Suçu ve Kemik Kırılması (TCK md. 87/3)

Kasten yaralama suçunda kemik kırığı veya çıkığı meydana gelmişse belirlenen ceza, kırık veya çıkığın hayat fonksiyonlarındaki etkisine göre 1/2 oranına kadar arttırılır. Yani, ceza arttırım oranı, kemik kırık veya çıkığının niteliğine göre 1/4, 1/3 veya 1/2 oranına göre ceza artar.
Onlarda liseli kızlar.

görsel
Buda tövbe estağfirullah bizdeki liseli kızlar.

görsel
nesil, cinsiyet, eğitim gibi konulara girmicem asıl konuşmak istediğim nokta başka. televizyonda olan programlara bakın kaçının ana konusu normal şeyler yani şiddetten, tacizden, tecavüzden, istismardan, insanları aptallaştırmaktan uzak. haberlere bakıcaklar gazete okucaklar orada ne var ülkeyi yönetenlerin birbirine olan nefret tutumları, ülkede ne var bomba patlar, çatışma çıkar. aileler desen aptal aileler yetiştiğinden çocuklarına doğru bilgi eğitim veren aile yok. basit bir olay değil yani bunun gibi ve bundan daha kötü kavgalar da var. bir de insanların kendileri ahmak, aptal ve ilgi, güç bağımlısı oldu hele de gençler.
izlerken kötü hissettiren kavgadır.
eskiden en fazla bir tokat atılır ya da saçı çekilirdi.
ne oldu bizim kızlarımıza, ne oldu bize ya hu ne oldu ülkemize. nasıl bu hale geldik.
Benim burnum kırılmış gibi içim bi tuhaf oldu izlediğimde.
Burnu kıran kız twitter adresini kapatmış ama arkadaşı hala külhanbeyi gibi naralar atıyor. Lanet olsun böylelerine birdw üniversite öğrencisi olacaklar. Hele twitter daki bu olay öncesi o küfürlü yazışmaları yok mu? Lan ne itici tiplersiniz siz ve sizin gibiler yüzünden ülkeyi bok götürüyor meksika ya çevirdiniz.
biz bulamıyoruz kız mındar ediyo, gitti güzelim...
Eğer şikayetçi olursa 1.5 seneden aşağı hapis yemez bu kız. Neymiş acaba sıkıntıları, neden öyle vurdu merak ettim.
Tovbeler yarabbisi. Dun gece twitterda gordum bende ama burda kimse baslik acmamis. Kizin hayati bitti.