bugün

son zamanlarda artan boşanma sebepleri olan genç kızlardaki evli erkek ayartma merakıdır.

unutmayın kızlar yuva yıkanın yuvası olmaz.

olum burada bekarlar vaken neden evlilere gidersiniz lan, evli erkeklerde işine baksın kısmetimizle oynamasın.

yazık günah amk.
Bekarlar amatörce sevişiyorlar diyedir.Çok kasmayın takılsınlar.
Seni karın insan sekline sokmustur ondandor.
kevaşelerin bakıs acısıyla zor erkektir yoldan çıkardıgında diger kızlardan daha ustun gorundugunu dusunur .
saçmalamayın öyle merak yok.
bunlar andropoza girmiş şerefsiz erkek beyanları.
dedikodu yapıp piyasa oluşturmaya çalışan it beyanı.
Bir kere evli adam tavlamak kızlarda ego tatmini yapar ayrıca evli adam sağlam seks yapar acemi değildir hard core dalar.
yok diyenler boşa çabalamasın, var böyle bir şey ne yazık ki.
0:00 1:07
Yaka silktiren meraktır. Şu yaşımıza kadar ilgi göstermeyen kızlar yüzüğü parmağa takınca anam bir ilgilenmeler bir meraklanmalar... Artık bıktık bi salın ya..
evliyim genç kızlar pm....

yoktur öyle bir şey.

asla genc bir kız bir erkeğe evli diye lgi duymaz ..ilgi duyduğu erkek evli ola bilir. aynı şey değildir.
Komşunun tavuğu, komşuya kaz görünür. Yanı bu kıskançlık olabilir. Başkasının oyuncağını elinden almak isteyen cocuk gibi de dusunulebilir.
Sabah sabah ne içiyorsunuz oğlum.
kankalarindan kaynaklanir. biri evlenmeye görsün digerleri de en gec 2 sene icinde söz nisan dügün.
Aslı astarı olmayandır.
SORMA BEKARKEN YAPAMADIĞIM POMPAYI EVLiYKEN YAPTIYDIM.

BOŞANDIK HiÇBiRi YOK ORTADA LANET OLSUN.
Bi siktir aq ya.
toplum psikolojisi. boş olan lokantaya kimse gitmez de herkes dolu olana gider ya. onun gibi .
"karısı bunda ne bulmuş, vardır bir bildikleri" diyorlardır.
başa tebelleş olma olasılığı sıfırdır.
görsel
Evli ve çocuklu olduğum doğrudur. Ama göbekli degiliz şükür spor yapıyoruz. Genç kızlara gelirsek ben de niyetlerini anlamadım evet ilgi gördüğumüz dogrudur ama yaşlı kadınlar daha bir bela oluyorlar. Teyze gelmişsin 40'ına ben seni ne yapayım ya?
Haklı bir merak. Ne yapsınlar 30'una gelip halen sap sap takılan niteliksiz erkeklere mi gitsinler?
Beni görenler kocamı zengin sanıyor. Oysa benim ombre paramı bile annem veriyor. Benim goca fasfakir gızlar. Uzak durun bizden.
Evli erkekler evli gibi davransa sorun olmayacak durum.

Gavatlık eden orospu buluyor mutlaka.