bugün

Nedense ben dahil 20 yaşında ki tüm erkeklerin 30 yaş sevgili takıntısı vardır.
Türkiye de pek karşılaşılmasa da -en azından her yerinde fazla sayıda değil- "kendisini tatmin" etmeye çalışan kadınlardır. Ama buradaki tatminin cinsellik boyutu öncelikli değildir, Buradaki tatmin bahsi geçen kadının, genç ve dinamik kadın rakipleri varken, o erkeği elde etmesiyle oluşacak olan, hala etkili ve çekici olduğuna yönelik tatmindir. Erkeklerin de aynı ve daha üzeri yaşlarda genç kadın arayışı vardır ama burada öncelikli amaç cinselliktir.

Marcus ponçirikos agoradan bildirdi.
daha 18 ime yeni girdim 35-40 yaşındaki kadınlar sürekli bi yazma durumundalar. ben size yaramam teyze diyorum yok anlamıyorlar. bıktım valla kendimi intihar edicem.
erkek aşık olduysa eğer hatuna durum vahimdir.
90+2 de oyunu kurtarmaya calismak
Vardır böylesi kadınlar. Kendilerince de doğru olanı yapıyorlardır. 30 luk bi hanım çıksın anlatsın. Evet.
bu sıralar sözlükte olgun kadın fantezisi söz konusu. Hadi bakalım sonumuz ne olacak
bugünün sözlük gündemine bir milf durumu hakim
naaptınız amk, sözlüğe girmeden önce xhamster da milf/mature videoları mı denk geldi.
bir bildikleri olmasa yazmazlar.
(bkz: ergen fantezisi)
Nerededir? 45+ ya kadar kabuldür
Yaşlılık yolunda ilk adımlarını atan hanımların bu hususu unutmak için yaptığı eylem. Tabiki tipsiz, çulsuz erkeklere yazmazlar. O ayrı konu. Evet.
ben milfçiyim bana yazabilirler.
bana çok denk geldi . gerçi artık genç sayılmam. orta yaşa daha çok denk geliyor.

genellikle 35 yaş üstü kadınlar yapıyor bunu. evli olanlara karşıyım
gençlerin hallerinden çok şikayetçi olduklarını sanmadığım durumdur. belli bir dönem, olgun kadınla birlikte olmak iyidir, hayat tecrübesinden faydalanır, daha hızlı büyürsünüz kişilik olarak.
kadınlar genel anlamda tecrübesiz erkekleri pek düşünmeyeceğinden çok uzak bir ihtimaldir.
30 yaş üzeri kadınlar da işi gücü bıraktı çocuk avutmaya başladı güzel fantazi.
yazışmalarda yaş sınırlaması olmadığını kanıtlayan kadınlardır.