bugün

yamulmuyorsam bugün bilkent'te çekilen programdır. boş olmasayı orda olurdum zaten, gereksiz bir programdır.
populist moderatörü sayesindedir. "değil mi gençler? eheheh".
en azından ülkede insanların "konuştuğu" bir program olduğu gerçeği..
(bkz: kele bakış)

(bkz: serbest çağrışım)
gözü şeye bakan gençlerin bakışıyla bir arpa boyu yol alamayacağından, abbas güçlü bıraksın bu işleri.
gençliğin sorunlarına
eğiliyor görünürken gençliği ve ebeveynleri
kurumun istediği doğrultuda manipule eden,
"gençlik neden depolitize, neden konuşmuyor?"
konulu program düzenleyip işçi partisi ve add üyesi gençlere bu soruyu sorup 10 saniyede bir laflarını
kesen, konuşturmayan, anap gençlik kolları başkanı gencin ise 10 dakika kesintisiz
gevelemesine müsade eden, sosyolog konuğun
nabza ve politik görüşe göre şerbet verirken rezil
olduğu, sunucu abbas güçlü'nün her zamanki sahtekarlığından taviz vermeden yürüttüğü
program. Kısacası boooooş.
iktidar yanlısı izlenimi verdiği anda bitmiştir.
geceleri televizyon beni uyutur kısık ses kurulu saat geriye doğru sayar. bu hafta böyle olmadı. çünkü genç bakış vardı. izmir'de çok kimsenin bilmediği gediz üniversitesi'nde barış süreci tartışılıyordu gençler tarafından. ki bu tercih tartışılır. ege'ye girmeyen genç bakış en azından akm'yi tercih edebilirdi ama öyle olmadı. neyse ne mi gördük koca bir sığır sürüsü. sorduğu sorulardan, verdiği sandığı 'kapak' yanııtlardan kocaman bir sığır sürüsü 20 yaşında insan devletin öneminden bahsediyor mesela ki kendisinin devletle kurduğu en ciddi ilişki ziraat'ten burs çekmek. bu o üniversitenin bir problemi değil gerçi 10 yıldır kurtlar vadisi ve lise tarih öğretmeninden aldığı eğitim, ama denk geldi genç bakış'a yine şaşırtmadı mübarek.