bugün

Bazı kadınların ağızlarından salya akıtacak bir özellik. Bazıları için değil. *
kadınların sevişesi gelir masum dokunuslar, mıncıklamalar yaparlar ama biz erkek milleti pek ses çıkarmayız aslında bazen suratlarına bi tokat atıp ben senin memeni mıncıklıyor muyum diyesiniz gelir *
Toplu taşımada koltuğa oturduğunda hem kendisi hemde yanındakine sıkıntı olmaktır.

Koltuklar zaten dar yapılıyor. Geniş biri geldi mi ister kilolu ister geniş omuzlu orada sığmaz yanındakiyle bitişir. Hele hele minibüste arka 4 lü ızdırap olur
Otobüs koltuğuna sığmıyorsunuz ve yanınızda oturan teyze size dik dik bakıyor.
Gömlek giymeye çalışsan düğmeler patlayacak gibi oluyor. Anca bir iki beden büyüğünü alınca insan gibi görünebiliyorsun. Ayrıca omuzlarını kasmaktan artık sırtın ağrıyor.

Kısacası her halinle hayvan gibi duruyorsun.
kızların omzundan askılarının düşmemesini sağlayan etkileyici vücut özelliği.
askılık görevi görmekle esdeğer bunyevi özellik.
dwight howard bu olayın o kadar bokunu çıkarmıştır ki kendisini boğazın ortasına bırakırsak üçüncü köprü vazifesi görüp istanbul'un trafik sorununa merhem ana olacaktır.
Saglam bir vucudun ilk gostergesidir. Hatununuza sarilinca onu kaybedersiniz insanlar goremez.
faydası olduğu gibi götürüleri de olan durum.

otobüste koltuklara sığmazsınız, arabada arkayı dörtleyemezsiniz, spor koltuk denilen araba koltukları sırtınıza diken olur batar, italyan takım elbise alayım dersiniz omuzlara oturanın beli oturmaz özel terzi gelir, tshirt giyersiniz bütün köprücük kemikleri boyun açıkta kalır vs vs.

faydalarını da herkes biliyor zaten.
hala seksenlerde yaşıyor izlenimi vermek. vatka değil o arkadaşım, gerçek hali!
(bkz: üçgen vücut)
kadınlarda çok igreti duran omuzlara sahip olmaktır.

(bkz: kendimden biliyorum)
o kocaman omuzların üzerinde olan kafanın azcık küçük durmasına neden olur. hele bir de göbekli ve geniş kalçalı bir kızsa *, uzak durunuz. *
kızları olduça çekici gösteren bir durumdur. ayrıca bugüne kadar gördüğüm en geniş omuzlu insan, en azından insan sıfatında olan kişi Mehmet Yaşar Büyükanıttır sanırım.
görünüş olarak güzeldir. Genelde yüzücülerin omuzları oldukça geniş oluyor yüzerek genisletebilirsiniz.
Veya ağırlık çalışarakta yapabilirsiniz. Ben ağırlığı tercih ediyorum. Ama yüzme omuzlar da daha etkilidir.