1. 1.
  yapıkları eylemlerin dine sığdırılır bir yanı bulunmayan, halk tarafından ayıptan da öte karşılanan davranışları gerçekleştirenlere karşı söylenen sözdür.
  1 -1 ... martyns
 2. 2.
  keşke denilesi insan modelidir. ama yaratılıştandır. sonradan kazanılmaz.
  ... palta
 3. 3.
  kendisine geniş bir özgür alan yaratan ve bu alanın içinde özgürce at koşturan kişilere denir. bağlı olduğu belirgin bir mezhep olmamakla birlikte,bütün mezheplerin en işine gelenini alır ve karma bir mezhep oluşturur.
  ... asiti kaçmış kola
 4. 4.
  bu özelliğe sahip bir kişiye , hiçbir davranış çok görülmez. çünkü o kişiden her türlü ahlaksızlık vb beklenebilir. o yüzden bu gibi kişiler toplum tarafından pek sevilmez , güvenilmez , kimi zaman da dışlanır ama her zaman değil! bazıları da ille de böylelerini arar. bu kişiler kimdir? bu kişiler , motor hunters diye tabir edilen gruptur...
  1 -1 ... aby
 5. 5.
  içinde mezhep geçtiği için mezheple alakası olmak zorunda olmayan insanlardır.
  ... tankut kabza
 6. 6.
  halk arasinda amator pezevenkleri nitelerken kulanilan tabir.
  1 ... mulayim
 7. 7.
  hanımının doğum görüntülerini evde arkadaşları ile bira içerek izleyen insan modelidir. zaten doğum anını çekmeside ayrı bir genişliktir.

  koca- aha bak doktor elini sokuyo... işte çıkıyo bak bak bak...
  arkadaşı-ooooo abi yange hanımlarda amma genişlermiş bee... *
  -1 ... dusunenadam
 8. 8.
  "efenim samantha* batıda çapkın olabilir ama en nihayetinde burda motordur yani." repliğinin geçtiği çok güzel hareketler skeci.
  1 ... ck_06
 9. 9.
  bu cümle tamamen cinsellik üstüne kuruludur. başrol kadındadır. esasında, kız arkadaşınızın yüzünü gözünü örtüp, höt zöt yapmazsanız geniş mezhepli olursunuz türkiye'de. örneğin sevgiliniz, erkek bir arkadaşıyla mı buluştu. vay i.ne, vay mezhebi geniş. bakire olmayan kadını normal karşılamak ise mide eni'nden başlar, fahişe evlatlığına kadar gider. bu durum dünya'nın büyük kısmında görülemez; teksas eyaleti, japonya'nın çok küçük bölgeleri, sicilya'nın ufak bölümleri, ispanya'nın ufak bölgeleri ve bir kaç afrika ülkesi dışında bu kültür yoktur. ayrıca çok az dilde, bakir-bakire ayrımı yapılmıştır. türkler işi, kadın-kız-bayan olana kadar bölmüşken, kullanma kılavuzu'na girecek kadar geçerli olan hiç bir dilde, bakir-bakire ayrımı yoktur.
  ... rockandroll
 10. 10.
  bir kişiyi aşağılamak için kullanılan bir sözdür. Bir çok yerde söylenilir. Dini bakımdan düşünürsek, bir kişinin namus bakımından epey rahat davranmasıdır. Bunun aksini düşünürsek, iki yüzlü insanları düşünün, söylediği yalanlar, tutmadığı sözler ve size olmasından fazla yanlış davranışlardan sonra hala kabulleniyorsanız o kişiyi, işte mezhebi geniş olursunuz.
  ... learn