bugün

general mobile ürettikleriyle elde ettikleri başarılardır.

o da şu şekil:

"General Mobile en iyiyi bulma konusunda azimli bir ruh taşıyor.

*2005 yılında iki vizyoner genç girişimci tarafından kurulduk.

*2006’da geliştirip satışa sunduğumuz Çift SIM kartlı cep telefonuyla dünyada bir ilki gerçekleştirdik.

*2007’de Microsoft iş birliğiyle profesyonellere ve iş adamlarına yönelik Windows işletim sistemli yepyeni bir model geliştirdik.

*2008’de geliştirdiğimiz Android işletim sistemli cep telefonuyla Türkiye’de bir ilke daha imza attık.

*2009’da Swarovski işbirliğiyle kadınlara özel, taşlı tasarıma sahip ilk cep telefonunu sunduk.

*2010’da General Mobile’ın bilgi ve birikimi Telpa’nın* sektördeki tecrübesi, dağıtım ve teknik servisteki gücü ile birleşti. Bu sinerji ile General Mobile’daki büyük değişim başladı ve çok daha hızlı bir yükselişe geçtik.

*2011’de General Mobile olarak Türkiye’nin ilk yerli tableti “e-tab”i ürettik.

*Türkiye’nin gururu ve Türkiye’nin markası General Mobile, fark yaratmaya devam edecek. General Mobile ile gücü ele geçirin, teknolojiye hükmedin..."

alıntı...
En büyük başarısı çin de üretitirdiği telefonlara kendi markasını basıp milleti türk mali diye kandırmasıdır. Diğer bir başarısı ise şirketin türkiye yle hiçbir alâkası olmaması amerika da yaşayan iki türk tarafından amerika da kurulmasıdır.