bugün

Bütçeyi az daha artırıp xiaomi mi5 alın derim. Şahsen edindim ve böyle fiyat performans cihazı yok. Snapdragon 820 sizi çok uzun zaman iyi bir son kullanıcı deneyimiyle götürür.
yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. kamerası tırt diyen olmuş doğru ama play store da güzel uygulama var sıkıntı olmuyor o yüzden. bence en önemli avantajı fiyatına göre özellikleri çok iyi aynı zamanda her ay google tarafından güncelleme alıyor. android 7 güncellemesi alan ilk telefonlardan birisidir.
pişmanlıktır.
Son guncellemeden sonra telefon resmen sapitti. içerik değişti işlem.sekli değişti telefonu yanıtlama biçimi bile değişti. Hepsini anlıyorum tamam da ses kalitesi neden düşer. Uygulama ayarları neden değişir?
tasvip etmem.
yarın a101 de 799 liraya satışa sunulacak telefon.
Rezil bir telefondur. Almak isteyenlere şiddetle almamaları konusunda uyarıyorum. Şarj sorunu belli başlı bir sıkıntı. Dahası arka kamera iğrenç ön kamera öyle böyle. En iyi tarafı hızlı şarj (o da hemen bitiyor) ve arka taraftaki çift flaş ortamı fazla aydınlatıyor. Daha da bir özelliği yok.
4 yaşındaki cihazımdır kendileri, yakın zamanda Xiaomi Redmi Note 8 Pro'ya cebimdeki yerini devredecektir...4 yıldır vermiş olduğu tüm hizmetler için kendisine minnettarım...

2016 senesinde 1000₺ segmentinde yer alan en baba fiyat/performans cihazıydı ama bu gün itibariyle ( adroid One desteği de bittiği için ) artık çöp katagorisindedir...
5 yıldır kullandığım telefon.
sayısız şarj soketi değişimi, 6 kez batarya değişimi geçirdi. en son şubatta bataryasını değiştirdim. gayet güzel çalışıyordu, öpüp kokluyordum çünkü son değişimde sinirlenip telefonu komodine vurmuştum.
şimdi telefon donmaya başladı...
entry girerken en az 10 kez yazmaya devam etsem de kelimeler ekrana çıkmıyor mesela. önce ısınmaya başladı, "lavandula beni bi tazele be güzelim" dedi. şimdi de öksürüp kendini acındırmaya çalışıyor.
sesine kulak verip telefoncuya koşacağım.

telefon iyi hoş ama bahsettiğim problemler gerçekten can sıkıcı. bazen kamerası da günlerce açılmıyor.
bakalım, almadığım piyango biletinden para çıkarsa değiştireceğim.
her modelinde olduğu gibi genel(kronik) bağlantı soket ve batarya sorunu vardır. şaşırttı mı hayır.
üç yıla yakın ve geçen seneye kadar kullandığım telefon. zamanının fiyat performans telefonuydu. bin TL ye almıştım ve baya fazla işimi görmüştü. bir kere şarj soketi, bir kere batarya değişimi gördü. ekranı kırıldıktan ve şarjı 3 saat gitmeye başladıktan sonra veda etmek zorunda kaldım.

lafın özü telefonu aldığım zamana geri dönsem tereddüt etmeden tekrar alırım.
güncel Önemli Başlıklar