bugün

astığım astık, kestiğim kestik devrinin kapanışını temsil eder. yerinde ve zamnındadır. alkışlıyoruz...
türkiye'nin yeni edepsizlik ikonları olan sonradan olma çakma liberallerin (bkz: taraf) ağzından çıkma ihtimali olan lakırtıdır.

(bkz: şansın fazla zorlanması)
(bkz: eceli gelen köpek cami duvarına işer)
keser döner sap döner gün gelir hesap döner.
tsk'nın yapması gerekeni yaptığını anlayamayan beyin özürlü söylemi. olum adamlar ülkeyi bölüyorlar, sen bişey demiyosun onu geçtim de, ben bişey desem de yapamıyorum, hükümet zaten meclis başkanının kürtçe öğrenmesinden yana, muhalefet partileri isteseler de etkisizler, kim dur diyecek bunların eşeğine? çok mu mutlu olacaksınız amına kodumun kürdistan'ı bizim topraklarımızda kurulunca? tsk'ya bok atanlar, diyarbakır cezaevi'nde yapılanlardan dem vuranlar, o dönemde işkencenin büyüğünü bu ülkenin sağcı-solcu evlatlarının yediğinden habersizler büyük ihtimalle. olum akıllı olun da bi daha düşünün lan.
(bkz: yetmez ama evetçiler)

(bkz: genç yavşaklar)
genel kurmaydan bdp'ye ayar...

genelkurmay: kapa çeneni bdp şeklinde anlatılırsa daha doğru olur..

(bkz: bunlar babadan oğula nesil galiba)
bu lafı söyleyen orospu çocuklarına genelkurmay şiddetli bir biçimde cevap vermek zorundadır.
darbeci miyim? evet. faşist miyim? evet.
peki ya siz nesiniz genç yavşaklar ?
genelkurmayın darbe yapacağı kişilerin son sözleri. git söyle bakayım karşısında kapa çeneni diye bak napıyor paşalar sana.
birbirimizin gırtlağına sarılınca göreceğim sizi,
demokrasi bataklığındaki sivri sinekler sizi.

bosna-hersek gibi olmaya gidiyoruz ya cahilsiniz, bilmiyorsunuz.
yada hainsiniz.
neymiş, kendine demokrat diyen genç yavşaklar eylem yapacakmış. dikkat edin de eylemin sonucu annenize kadar değmesin.
bu genç demokratlar nedense genelkurmay başkanının görüşlerini açıklamasına karşı çıkar, onu susturmaya çalışırlar. çünkü onlar demokrattırlar.

eylemcilere ateş açılmalıdır!
keşke diye düşünülebilecek durumdur. Ancak türkiyede demokrasi anlayışı tepeden bindirme ben dedim oldu anlayışı dahilindeki emir komuta zinciri ile ortaya konmuş kıytırıktan bir demokrasi olduğu için ilginç bir alışkanlık olarak kendini solcu veya sosyal demokrat görenler dahil militarist söylemlerle gayri hukuki ve gayrı demokratik biçimde askerin kükremesinden haz alırlar. Tarihi botyunca ezilmiş bir halkın alışılmış davranışıdır bu durum da. asker olmak ile asker sevicilik ile çağdaşlıktan yana, muhafazakarlıktan uzak sanır kendisini ÇOK FAZLA AMERiKAN FiLMi iZLEMiŞTiR ÇÜNKÜ.

Daha ilginç bir komedi daha vardır. Bu lümpen ayak takımı liberalliğin ve liberalizmin de ne olduğunu hiç bilmez ve resmi, askeri, darbeci devletin zamanında öcü gibi korkuttuğu komüniste sanki çok iyi gözle bakıyormuş da, sanki dersiniz anti emperyalist olmuş, özgürlük için sokaklara dökülüp otoritelere başkaldırmış da liberalleri eleştirmeye başlamış diye düşündürür ve kahkahalarla güldürür. Yahu siz kimsiniz asıl hastalar? Komünist misiniz, liberallere laf etmek sizin neyinize? Asker mi bağımsız cumhuriyet kurmuş hani nerede bağımsız , asker zaten göbeğinden bağlı ABD YE? aSKER Mi KURTARACAK SENi AKEPE DEN 80 ASKERi DARBESiNDEN PEYDAHLANMADI MI BUNLAR ZATEN O ZAMAN NiYE SUSTUNUZ ANAYASAYI ASKERLE BERABER YAZDINIZ BiR DE? SALAK MISINIZ SiZ YOKSA? eVET DURUMUN BAŞKA AÇIKLAMASI YOKTUR BU ASKER SEViCi SÖZDE DEMOKRAT VE ÇAĞDAŞLARA DAiR.
(bkz: Vurdum girdim yüzbaşının odasına)
--spoiler--
olum o değil de bir darbe olursa zıçtık lan.
--spoiler--
(bkz: en kötü asker en iyi hain liberalden eftaldir)
elbet hakettiğini bulacak eylemdir. ayrıca son 8 yılda türeyen anti-asker eylemlerindendir.
hainlik, şerefsizlik almış başını yürümüş...
göte göt demek suç olmuş be sözlük;
(bkz: türk milleti hiç bu kadar haine sahip olmamıştı)
Anayasaya aykırı söylemlerin çoğaldığı bu zamanda olması gerekendir. keşke her kurum bunu dese. örn: polis mit vb vb. Bundan rahatsız olanlar anayasayı hiçe sayıp kendilerini demokratikleşmenin kendi yol haritalarıyla olacağını sanan insanların söylemidir.
(bkz: götün yiyorsa kapatsana genel kurmayın çenesini)
pkkcı kürtçü yobazların türk ordusu düşmanlığı kabarmıştır.
(bkz: götün yiyorsa kapatsana genel kurmayın çenesini)
(bkz: Hilal kaplan)

(bkz: Nagehan alçı)

Ortak noktaları boğaziçi mezunu olmaları. Yoksa bu okul amerikan ajanı mı yetiştiriyor?