1. ?.
  hakkaten bu da bir komedi. neymiş iyi ki genelevler varmış ki yoksa cinsel enerjisini çıkarması gerektiği ispatlanmış(arap bilim adamları mı ispatladı, görelim şu ispatı) erkek gidip komşu kızına tecavüz edermiş.

  tecavüzler hala var. birçoğu gizleniyor haberiniz var mı? daha ufacık kız çocuğuyken tecavüze uğrayanlar bu travmalarını ömür boyu yaşıyorlar. hayatları kararıyor. kimseye kolay kolay söyleyemiyorlar. peki sizin genelevleriniz neden bu orospu çocuklarını durdurmuyor?

  kendi seks yaşantılarını meşrulaştırmak için bunu tecavüz engelleyicisi zırhına bürüyorlar. yedik amına koyayım.
  3 -2 ... pis cocuk
 2. 1.
  aslında doğrudur;olaya biraz bilimsel yaklaşırsak arap bilim adamları değilde isviçre'li bilim adamları gibi,genelevde bedeninin ihtiyacını karşılayan birey kısa bir süre olsada cinsel istek duymaz.mesele erkeğin doğasında var olan spermlerini dağıtmaksa doğru bir olaydır.hormon salgılaması düzene girer felan filan bilimsel yönlerini geçiyorum.anlatıma zenginlik katmak için örnekliyorum.genelde genelevde ya çok gençler ya çok yaşlılar vardır.aralarda kalanlar o şehirde yaşamayan gurbetçi işçilerdir ki onlarda genelde inşaat işçisi olur,bu adamlar elalemin karı-kızına bakmaktansa gidip orada ihtiyacını görür bir nebze rahatlar en azından.azmış bi erkeğin neler yapabileceği konusunda medya sağolsun haberdar oluyoruz zaten.bunlara mahal vermemek için genelevin olması gerek.
  1 ... watisleo