1. 1.
  evet komedi. bu ülke türkiye. imamların maaşlarının içerisinde genelevlerden alınan vergilerin de olabileceği düşünülünce olay daha da komikleşiyor.
  6 -5 ... pis cocuk
 2. 2.
  türkiye'dir. aslında yapılması gereken genelevlerin tümünü kapatmak ve ülkem gencinin arzu ve isteklerini bastırdıkça bastırıp geleceğin tecavüzcülerinin yetişmesini izlemektir.

  (bkz: ybsg)
  3 -4 ... enes
 3. 3.
  türkiye cumhuriyeti dir. ama vatandaşları müslümandır. ülke değil! işine geldiği zaman laik devlet, işine geldiği zaman kerhaneden vergi almasın! olur mu lan öyle şey.
  2 -2 ... goruntuvarsesyok
 4. 4.
  ülkenin %99 unun müslüman olması devletin laik olduğu gerçeğini ortadan kaldırmaz.genelevden alınan vergiyle imamın maaşının ödenmesi de bir paradoks yaratmaz çünkü imam da vergi vermektedir,fahişelere vergi muafiyeti getirilmemiştir.
  5 ... pierre
 5. 5.
  bir ikilemdir efendim .
  müslüman bir ülkede zinaya teşvik ve yer göstermektir burası tarzında temiz kontrollu hastalığı olmayan kadınlar buradadır . gençlerin bazı ihtiyaçlarını ( bence ihtiyaç değildir lükstür ) karşılama adına devletin pezevenkliğe soyunmasıdır .
  ikinci olarak ise mademki bu kadar korkuluyor tecavüzcü yok sapık bilmemne var diye ozman bu karakterdeki insanların müslüman olma ihtimali yok . müslümanlıkta zina çok büyük bir günahtır . illaki ilişkiye girmene bile gerek yoktur zina için bakıp iç geçirmen bile kafidir . ama gelin görünki sonuçlar budur .
  ya % 99 müslüman demeyeceğiz bu ülke için yada % ? müslüman % ? hayvan şeklinde ayıracağız .

  edit : dokundu herhalde sıfatlar .
  2 -5 ... wreker
 6. 6.
  içinde yaşayan bazı müslümanların bir acayip olduğu ülkedir.

  ulan "bunun içinde genelevin vergisi var" diye imama maaş vermeseler, "nasıl maaş vermezsiniz, adam hak yolunda çalışıyor." olur. genelevden vergi almasalar "e be pezevenkler milleti sikiştirip sikiştirip para kazanıyorsunuz, sonra da vergi vermiyorsunuz" olur. neyin peşindesiniz arkadaşım siz?

  hadi yüzde 99'u müslüman olduğunu varsayalım, geri kalan yüzde 1 gidiyor zaten geneleve. müslümanın işi olmaz.
  1 -1 ... bad trip
 7. 7.
  alınan vergiler çirkin kadın scouting'ine (ar-ge mi deseydim) gider; bu toplumun birlik ve beraberliği için olmazsa olmazdır...

  efenim düşünsenize topayacaksın seksi ve güzel kadınları; türk kadını kıskanır, türk erkeği evine uğramaz, ocaklar söner... bu bakımdan dediğimiz gibi çirkin kadın arayışı, önemli maddi gider kalemidir... eh tabii, kolay değil türk kızından daha çirkinini bulmak...
  ... de sade ft baudelaire
 8. 8.
  (bkz: vergilendirilmiş kazanç kutsaldır)
  1 ... nightist
 9. 9.
  Her vatandaştan vergi alındığı gibi genelevden de vergi alınmaktadır.Yanlış olan taraf neresidir anlayabilmiş değilim.
  Süleyman demirel'in zamanında dediği gibi "genelevleri kapatılım da bizi mi şey yapsınlar".
  ... bugun variz yarin yokuz
 10. 10.
  (bkz: devletin dini olmaz)
  ... zurna prezerve