1. .
  7 ve 9 mart'tan farkı olmayan gündür.
  3 -1 ... tellal
 2. .
  indirimli olabileceğini düşündüğüm gündür.
  3 -5 ... sxyby31
 3. .
  Asil kadinlar gununun kutlanmasi gereken yerlerdir genelevler. Emekci kadinlarin efenddileridir hayat kadinlari. Kutlu olsun kadinlar gununuz.
  3 ... frekans
 4. .
  "işte özgür, işte emekçi kadın" zihniyetinin ürünlerinden bir tanesi olacağı gündür.
  2 -2 ... siyaset alimi
 5. .
  sevişerek kutlanacaktır.
  3 -3 ... akagamina
 6. .
  vizite ödenip pompanın olmayacağı gündür.
  2 -1 ... uludag reklam
 7. .
  seks endüstrisi için çalışan kadınlar işçidir. bu bir iş sektörü ise bundan para kazanılıp, devlette vergisini alıyorsa bu sektörde çalışan kadınlar da işçi statüsünde kabul görüp olması gereken sosyal bir takım haklara ve güvencelere sahip olmalıdır.

  'fahişelik' diye anılan kavram erkeklerin yarattığı bir hizmet sektörüdür. bu hizmetten faydalanıp bu sektörün var olmasına katkı sağlayıp daha sonra bu kadınları aşağılayan düz mantık sevgili erkekler bir kere de kadına saldırmadan yapabilseniz, daha geniş açılardan bakabilseniz keşke. kadınlar kadınlıklarını satıyorlar da, alan ne yapıyor zat-ı muhterem? tepkilerin nasıl ve ne şekilde olması gerektiğiyle ilgili fikirleri de okumak isteriz ayrıca. genelevlerde, köprü altlarında orada burada bu kadınlarla birlikte olan adamlar sokaklara çıksınlar , ''bize hizmet sunan bu kadınların insanca yaşam hakları, güvenceleri sağlansın, korunsun'' diye haykırsınlar mesela, ya da bir hafta protesto edilsin hiç bir erkek parayla cinsel birliktelik yapmasın, bu nasıl?

  nasıl da sıyırıyorsunuz kendi cinsinizi bu işten, neymiş kadınlar tepki göstermiyormuş! işte bugün sokaklarda yürüyecek o kadınlar tepki için, 3 mart seks işçileri gününde de yürüdüler, seslerini duyurmak için. kimler duydu?
  3 -1 ... dusunuyorum oyleyse boku yedim
 8. .
  utanç günüdür. 3 mart seks işçileri günü diye bir gün yapılacağına bu tür bir "çalışma" düzeninin kaldırılması için mücadele edilmeli. oysa aktivistlerimiz kaldırılması için değil daha nezih ortamlar ve haklar sağlanması için mücadele ediyorlar. kölelik kalktı diye sevinip bu modern kölelik en rezil halini görmüyorlar. ve bir de devletten bu rezilliği düzenlemesini talep ediyorlar.

  edit: dünyanın her yerinde bu tür işlere yasa dışı güçler hakim olur. hollanda ve almanya gibi bu sektöre inanılmaz haklar veren ülkelerde de bu işler mafya düzenler yine tehdit olur yine zorlama olur. bahsi geçen ülkelerde ne tesadüftür bu "işi" yapan kadınların çoğunluğu ekonomik olarak zor durumda olan ülkelerin vatandaşlarıdır. yüzüne bakmaya kıyamayacağınız slav kadınları ne yazık ki bu sektörün en büyük kurbanları olmuşlardır. bu arada yasal genelevlerin olduğu her ülkede o genelevleri cirosunu 5-10 kez katlayacak büyüklükte illegal kadın satışı devam etmektedir. iyi uykular çakma aktivistler. kapatılmasını kadınların bu yola düşmemesini sağlamak için uğraşmak zor olduğu için kolayı seçtiğiniz içinde utanın kendinizden.
  2 ... murattemur
 9. .
  resmi tatildir.
  1 ... youl0se
 10. .
  seks işçiliği ve bu sektörde çalışan kadınların haklarının mücadelesini veren aktivistlerin amacı, düzenin varlığını desteklemek değil asırlardır var olan ve olmaya devam edecek düzenin kadınlar lehine düzenlenmesidir.

  seks işçiliği, işçilik olarak kabul edildiğinde buna göre düzenlemeler yapıldığında ve bu sıkı denetlendiğinde kadınlar zorla, tehditle, şiddet altında çalıştırılamayacak. yaşları ilerlediğinde sefalet içinde ölmeyecekler. on sekiz yaşından küçükler korunacak, izbe sokaklarda, yol kenarlarında olmayacak kadının bedeninden para kazanan ve onu sefalet içinde yaşatan mahlukatlara fırsat tanınmayacak.

  öz babasının nikah kılıfıyla başlık parası adı altında sattığı kadınları da unutmayın, kadın bedeninden para kazanan erk sistem bunu ne şekilde yapıyor olursa olsun aynıdır!
  1 ... dusunuyorum oyleyse boku yedim