bugün

Sadece gezmek için gidiliyorsa fena sayılmayacak bir eylem, eğlenceli diyaloglar yaşaya bilirsiniz.
Sonrasında iadeyi ziyaret nedeniyle genelev personeli sizi ziyaret edecek çayınızı içecektir.
Bayramda kapalı mıydı hatırlamıyorum çocuktum.
50 yasinda leopar desenli tanga giymiş teyzeyi görünce iştahınız kaçar yapmayın.
Yaş 18 felan doğum günüm arkadaşlar yemek söyleyelim diye beni evden aldılar. Ama öncesinde bir yere gideceğiz sürpriz dediler.

Neyse efendim bir yere geldik önünde bir polis korteji millet sırada burası neresi oğlum demeye kalmadı içeride buldum kendimi kızıl saçlı beyaz tenli bir hatun ile arkadaş benim için pazarlık yaptı ilk defa dedi. Kızın bana bir bakışı var acır gibi.

Neyse ben olmaz dedim arkadaşa yapamam dedim.
- gebertirim oğlum seni 80 tl verdim ben bu hatuna dedi. Elindeki fişi gösterdi neyse o zaman ben bir tuvalete gideyim dedim. Tabi çaktı bu kaçacağımı
-olmaz boşalırken içine işersin dedi.

Hayatımda hiç böyle bir cevap duymadım çaresizce kadın ile beraber üst kata çıktık.

Kadına abla dedim.
-düzgün konuş lan ablanı mı zikiyorsun sen dedi.

Ben yapamam dedim.
- niye kalkmıyor mu dedi. Sakso için 30 tl ni alırım dedi.

Ben çıkayım dedim.
- tamam 5 dakika otur çıkarsın dedi.

Sonra;
-Utanma senin gibi çok oluyor alışkınım ben dedi.

Neyse ben 10 dakika sohbet ettim bununla. Yetimhane çıkışlı SGK da çalışan bir devlet memuru iken sevgilisi bunu kefil yapmış icra için cezaevine felan düşmüş bir sürü şey anlattı.

10 dakika sonra beni bahçe de bekleyen arkadaşım kaç dakika sürdüğünü sordu. Valla 8 dakika sürdü kadın daha çıkamadı yataktan dedim.

Boynunu eğdi bizde erkekmiyiz lan dedi.

Neyse efendim benim kanımca üzerinden 1 milyon kişinin geçtiği biri ile bu işi yapmam.

ilk deneyimi ise eşim ile 29 yaşında yaptım. Mutluyum içim rahat.
deneyimlerimi aktarayım, gittim ben.

öncelikle odalar küçük, bazısında tv bile yok, duş ekstra fiyatlı. saatlik kiralayabiliyorsun odayı. bir de, odayı kiraladığın kadınla sevişmen gerek.

yani öyle kız arkadaşınla filan gidebileceğin bi yer değil.
Ben ankarada askerken girip bi bakayım dedim merak ettim ortamı. Kızılay da köşem ap. Yada kristal diye bilinir. içerde askerlerimiz sıraya girmiş le koltukta karşıda da teyzelerimiz ablalarımız çekiciliklerini sergilemeye çalışıyor. Midem kalktı gerçekten hatta çüküm içime kaçtı libidom eksilere düştü aylardır askerde olup kadın yüzü görmeme rağmen. Nasıl bir azgınlıksa bizim yan bölüğün asteğmenini gördüm. Sivildeyiz tabi ama saygıyı elden bırakmadan ooo konutanım belinize kuvvet dedim. Şşş yaptı tabi ama olay tüm kışlada yankılandı... sonuç olarak para ile seks gerçekten mide bulandırıcı.