bugün

Laik rejimin neticesi değildir. istanbul izmir gibi büyük şehirlerde ki genel evlerin tarihi tanzimat dönemine kadar dayanır. Tabi ki dedesinin mezar taşını okumakla meşgul olan güruhun bunlardan haberi yoktur.
insanlık tarihi kadar eski olan gerçekliği bilinen bilnmezlikten gelinen trajedi.

bir toplumun olmazsa olmazlarından olan evlerin ve bu evlerde çalışan kadın -erkeklerin insani çalışma ortamı konforu sağlanmalı devlet korumasında güvencesi altında olmalıdır.

genel evlere içinde bulunan toplumun erkekleri gidiyor. genelevlerde çalışan kadın ve erkeklerin ruhsal ve bedensel sağlığı, sosyal güvenliği demek toplumun erkek cinsinin ruhsal bedensel sağlığı demektir.

genelevler ve emektarları görmezden gelinemez.
aslında bu da toplumsal bir sıkıntı ama bile bile gözardı ediliyor. para karşılığı seks kaldırılsın mesela isveç bunu kaldırmıştır. bu da ilericiliğin bir boyutudur. kadın bir meta değildir, belli bir ücret verip ücretine göre onu belli bir süre kiralayıp kullanamazsın. bu konuda sol taban da bir çalışma yapmıyor ve farklı yönde söylem geliştirmiyor.

oysa köleliğe karşı olmakla bu aynıdır benim gözümde.
70'i geçer'e 71 desek.

ortalama bir seks'i 10 dakika yeni müşterinin gelmesini eskisinin çıkmasını vesaire de 10 dakika saysak. 20 dakika.

20x71= 1420 dakika. 1420/60= 23 saat 40 dakika.

dolayısıyla günde 20 dakika dinlenebilen kadınların dramıdır.
Genelevleri kapatalım da millet bizi mi ziksin yauhuv?

- Süleyman Demirel (1970)
Ee ne yapalım yani.. buralar kapatılsında sapıklar daha da mı artsın.. zaten fazlaca geziyor bu sapık itler sokakta.
siz o 3,5 yaşındaki kıza tecavüz eden adamın canım çok çekti param yoktu karıya gidemedim yaptım dediğini biliyor musunuz tabi nereden bileceksiniz.
devlete vergi veren kadınların dramidir. bir kadın vücudunu satarak kazandığı para için devlete vergi veriyorsa demek ki kadını bir ticarethane olarak görüyordur. devlet burada ne oluyor, siz düşünün. cunku ben söylemeye utaniyorum.
Her fırsatta genelevleri laik ülke yönetimine bağlayan çomarlar, özellikle istanbul beylikdüzünde ki eşyalı günlük kiralık apart evlerde, sokakta sakallı göstermelik müslüman olanların para ile tuttukları eskort hatunlara nasıl sapladığını, nasıl götlerini yalattıklarını ve hatta nasıl kendilerini s*ktirdiklerini hiç konuşmazlar.

Hadi ben yalan söylüyorum, amk bu dümbükler çektikleri videoları twitter üzerinden yayınlıyor.

Her şey ortada, alayınız sapıksınız, şerefsizsiniz, dinsiz çomarlar sizi.
gerçekten üzülüyorum ama arz talep meselesi bunlar daha liseli ergenler bile 'hadi aga karıya gidek' mantığında geneleve giden erkekler, çalışanlarından daha orospudur açık ve net.