1. 1.
  bir düşünce.

  makul bir fiyata her ilçeye yap bi genelev.

  yine olursa böyle şeyler neresinden asıcaksın belli.

  ama ciddi anlamda azalır evet.
  2 ... runnpmcc
 2. 2.
  Kesinlikle doğru olan güzel bir fikirdir. Ucuz ve her yerde olursa sıkıntı kalmaz
  1 -1 ... nurullahkoycu
 3. 3.
  zamanında sorulan "genelevleri kapatalım da millet bizimi siksin?" sorusu yanıtını bulduğuna göre, sorun'un çareside oldukça açıktır..
  2 ... promocemo
 4. 4.
  aptal bir yazardan, aptal bir başlık. genel evle tecavüz azalmaz, eğitimle azalır. öğretme ile azalır.
  tacizi ve tecavüzü azaltmak için öncelikle çocuklar küçük yaştan itibaren bilgilendirilmeli. küçük yaştaki çocuklara bedenlerinin özel olduğu, tanıdık veya yabancı hiçkimsenin çocuğun alışkın olmadığı şekilde dokunmaya hakkı olmadığı ve öyle bir durum olursa ailesine mutlaka söylemesi gerektiği anlatılmalı.

  ergenliğe girecek çocuklara cinsellik eğitimi verilmeli. tacizin suç olduğu ve karşı tarafta ciddi psikolojik tahribat yarattığı anlatılmalı.

  onun haricinde tecavüz suçlularuna ağır cezalar verilmeli. ayrıca abd'de bazı eyaletlerde ağır da olsa toplumu korumak için şöyle bir uygulama var: tecavüzden hüküm giymiş insanların adresleri ve kimlikleri oturdukları belediye tarafından ifşa ediliyor. internetten oturduğunuz bölgedeki tecavüz suçlularını görebiliyorsunuz. tacizlerin tekrarlamasını engellemek için böyle bir yöntem kullanılabilir. bizde olsa adamları hiç bir yerde barındırmazlar gerçi, tecavüzü azaltırken cinayeti arttırmış oluruz bu uygulamayla.

  ha bir de tabuların yıkılması var daha önce bahsedildiği gibi ama onun gerçekleşmesi daha dört beş kuşak sürer.
  2 -1 ... mad rascal
 5. 5.
  Olayı yanlış yönden ele alan bir çıkarım. Azalmaz baştan yazayım. Eğitim ile de azalmıyor. Tam tersine ABD'de de yapılan bir araştırmada nitelikli eğitim artıkça cinsel eğilimli suçların artığı tespit edilmiş. Ki artış oranında kadınlar daha önde çıkması da işin enteresan tarafı. Aşırı şiddetli ceza ile azalır mı? Bu kısım biraz muğlak. Şu işleyenler üzerinden yapılmış alan araştırmaları ve gözlemlerde bu kişilerin büyük kısmının bunu sallamadığı görülmüş. Yani bu konu öyle pekte kolay çözülebilecek bir mevzu değil.
  1 ... my name is nobody