bugün

kimsesiz gibi hissettirir. Çaresiz, konuşacak hiçkimsen olmadığını iç çektirerek hatırlatır.
ben gece sadece huzur hissediyorum... yalnızlık tandan sonra geliyor.
Rakıyla giderilendir.
(bkz: gece gece gelen hüzün)
Çünkü yalnızlığın mezesi gecedir..

Not: Alıntı değil, benim sözüm.
derinleştirilip geçiştirilmedikçe günün her saatinde hissedilicek olan his.
Odaya girdim. Kapıyı kapattım. Işığı söndürdüm. Yatağa uzandım. Yine aklımdan ölsem gitsem cesedim kaÇ gün sonra bulunur acaba diye geÇti tam yorganı kaldırırken. Yalnızdım.
karanlıktan ve sessizlikten kaynaklanır.
yastığa sarılarak ya da yorganı ayaklarının arasına alarak giderilir.
Gecenin karanlığıyla başlayıp ölüm korkusuyla alevlenen histir. Eğer evde birileri varsa odanızdan kaçıp kurtulma ve kendinizi insanların yanına sığıştırma isteğini doğurur.
Bazı insanlarda tam tersine; insanlardan kaçma, içine kapanmayı doğurur.
geçenlerde internette gördüğüm bi bilgiye göre, Insan beyni geceleri duygusal; gündüzleri ise mantıksal çalışırmis. Bu yüzden olacak ki birine çıkma teklifi edecekseniz, (Ya da daha önemli bi teklif) Gece vakti yapmalıymissiniz. Yalnızlığın genelde Gece hissedilmesinin sebebi de bu olsa gerek
BaZen etrafınızda sizi seven bir sürü insan varken de hissedilendir.
karanlık sayesinde hissedilen huzur vardır yalnızlıktan çok, bir de mutluysanız eğer sizden daha hoşu yoktur efendim.
Aşık olmuşsundur sürtüğün birine. Ondan başka kimseyi göremezsin etrafına bak tonla insan ama neye yarar. En çok da gece gelirya bu duygular..
hem güzel hem acı. bazı insanların ruhu yalnız. ben gibi
(bkz: ah bu şarkıların gözü kör olsun)
Pek denk gelmediğim histir. Tam hissedeceğim esnada, üst kattaki sifonu çekiyor gülesim geliyor.

Şah Damarımızdan daha yakın olan yaratıcı var. Gece gelmesi gereken tövbe hissi olmalıdır. Kabul günahkarım. Ama her gece aynı duayı ederim.

''allah ım bilerek ve bilmeyerek işlediğim her günahı affet bir de az önce işyerindekilere fena giydirdim onu da affet'' amin.

Doğamız, yalnızlığa elverişsiz olsa yalnız doğup yalnız ölmezdik. Çok da kasmamalı yani.
size mesaj atacak bir sevdiğiniz olmamasındandır.

(bkz: ben bilirim)
her zaman olan histir.
karanlık aslında farklı bir bakış açısıyla bir örtüdür kalabalıkların neşenin şen şakraklığın üzerine örtülmüş örtü. üstüne de insanların büyük çoğunluğunun kendi derdine düşüp uyuduğu zaman dilimi olduğu için yalnızlık hissinin en yoğun hissedildiği zaman dilimi gecedir.
herkesin ossura ossura uyumasından kaynaklı kanımca
Deriiiin deriiiin alınan nefesler akabinde, ahh ölüm gibi.