1. 1.
  Gunden gune artmaya devam eden goc durumudur. Ulkenin gunden gune daha cok battigini goren ozellikle 30 Yas alti bir firsat bulup yurt disina gitme pesinde.

  Haklilar. issizlik, anormal bir hizla artan hayat pahaliligi, dinle kafayi bozmus baskici bir mahalle kulturunu gorenler gelecegin hic de parlak olmadigini goruyor ve gidiyorlar.

  bu ulkede hayvan gibi yasamaktansa, dogup buyudukleri topraklari terk ediyorlar. Bizi bugunlere getiren 18 yillik iktidarin da yarattigi enkazin temizlenemeyecegini de biliyorlar.

  Allah yardimcilari olsun
  2 ... cumshot on the face
 2. 2.
  ne dini ya bunların tek bildikleri riyakarlık iddia ediyorum bunları psikolojik tıbbi teste soksan bin türlü pislik bozukluk ağır rahatsızlık ortaya dökülür hiç bir şeye ehliyeti olmayacak tipler. normalde bir kibrit çöpü emanet dahi etmeyeceğin tipler ne o beceri ne o zeka ne birikim hiç bir şey yok adi hacı hüsrevli hırsız cahil bildiğin bom boş tangır tungur peynir tenekesi. bunlar bildiğini dolandırıcılık soygun teşkilatı. ama guruh sığır duyarsız geviş getiren salma sığırlar yaban eşşek sürülerinin bu kafası nedeniyle bu durumdayız.
  -1 ... kakandoboy